Świecący proszek - co, gdzie i jak?
Odpowiedz do tematu

:
Co do allegrowego proszku to się nie wypowiadam, ale rzeczywiście luma od Glow Inc. nie świeci bynajmniej 24h ... W testach wyszło mi, że po 3h świecenie było już japońskie - take se ...

:
Na spotkaniu w Wawie ,Misinek miał próbnik z lum kupionych na allegro , naświetlaliśmy je latarką i byłem pod wrażeniem cena dobra a efekt bardzo dobry .

:
Właśnie coś poczyniłem. Mam nadzieję, że właściciel Maryśki będziepanzadowolony :cool:

przed



mechanizm w pytkę! :)


po :razz:



Foch und Ch.
:
Jakoś ''przed'' i ''po'' róznica nie bardzo rzuca się w oczy. Może fotki w ciemniejszej ciemności byłyby bardziej miarodajne?? :roll:

:
Jak to nie rzuca się w oczy :?:

:
Korba, ale zmiana polegała na wymianie lumy - zobacz na róznice między indeksami a wskazówkami na pierwszej focie, i na drugiej ;-)

:
Hmm, pozostawmy recenzję właścicielowi zegarka. Paczka już do niego śmiga więc będzie mógł napisać czy jest jakaś różnica czy nie :cool:

Foch und Ch.
:
Nowa luma w pytke :wink: Jej wykonanie dodaje troche wintydzu zegarkowi!

:
Wintydż sryntydż :razz:





Foch und Ch.
:
Te rękawiczki to w jakimś seksszopie bupowane były, Ojcze Jakubie :lol: :?:

:
Z wypustkami itp ;)

Foch und Ch.
:
Dobra, trochę odgrzebuję temat, bo zeszło w stronę S/M (rękawiczki w wypustkami i takie tam...) ;-)

A ja będąc w sklepie dla plastyków zapytałem o spoiwo akrylowe, to zrobili duuuże oczy :shock:

Zanabyłem przezroczysty klej polimerowy jakiś, ale się nie nadaje - za gęsty.
Czy mistrz Jakub mógłby podpowiedzieć czy to spoiwo ma jakąś nazwę handlową?
A może jakiś bezbarwny lakier akrylowy też się nada?


Segoy

Segoy
Yenjay
[Usunięty]
:
Ja nie wiem na temat spoiwa ale jedno moge powiedziec; dzis dotarl do mnie proch :mrgreen:
Worek 1/4 uncji to do konca zycia mi wystarczy. Dostawa trwala 4 dni. Swieci jak lalka.
Jak przemaluje wskazowki to sie pochwale.
Peace

Kupilem to
http://glowinc.com/detail.aspx?ID=59

Ostatnio zmieniony przez Yenjay 2011-04-09, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Yenjay, no to gratulacje, tylko w czymś to musisz rozrobić :-) I tu wracamy do tematu spoiwa i temu podobnych.... ;-)

Segoy
Yenjay
[Usunięty]
:
Moj patent to pomalowac wzkazowki bezbarwnym i obsypac proszkiem. Na koniec mgielka z bezbarwnego. To wszytko teoria, zobaczymy jak wyjdzie. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.