Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Ja też chętnie poczekam ... był czas przywyknąć do czekania :))

Bosson
:
Też poczekam na komplet. Poczekam też na zdjęcia wariacji ze wskazówkami i deklami :)

Pozdrawiam

Jarek
:
Ja również wolę zaczekać...czekałem tyle to i doczekam ten dodatkowy czas ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
To i ja się do cierpliwych zapiszę, a czas poświęcę na rozmyślania o opcji wskazówkowej.

:
Poczekam;p

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Poczekam;p

To jest dobra koncepcja pifko

:
A ja czekać nie będę.
Poproszę taki jaki jest, a koronka jak się pojawi to sobie wymienię.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ja też wolę od razu a koronkę wymienię jak będzie dosłania. Ile tej dopłaty wyszło? Czy jak wpłacę teraz to wysyłka będzie na dniach?

Silicon
:
Ja wezmę teraz, drugą koronkę proszę pocztą później. Albo może leżeć w GG i przy okazji wysyłki czegoś na serwis zrobimy podmianę.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja mogę poczekać. I tak do synczyzny wcześniej jak pod koniec stycznia się nie wybierzemy więc luzik. Czekałem tyle, poczekam i tę chwilę. Chyba, że Chińczycy się nie wyrobią do końca stycznia, to jeden zegarek poproszę wcześniej. Ale to już uzgodniać będziemy mailami, messengerami czy jakoś tak ;)

Wyszło super naprawdę. Dzięki pifko pifko pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Do mnie koronkę możecie przesłac razem z Misiem ;)

:
pg22 napisał/a:
Do mnie koronkę możecie przesłac razem z Misiem ;)


Z Fazim? hmmm

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
ALAMO napisał/a:

Ja bym miał problem, bo dekiel z Pawła grafiką wyszedł kapitalnie, ale jednocześnie to bardzo ładny mechanizm, z pasami genewskimi i niebieskimi śrubami - wygląda przez szkło przekozak!


a zdjęcia mechanizmu pod przezroczystym deklem, to szanowny pan prezes zrobi i okaże publiczności?

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Jacobi napisał/a:
pg22 napisał/a:
Do mnie koronkę możecie przesłac razem z Misiem ;)


Z Fazim? hmmm


Z Misiem Wojtkiem :)

:
kopeć napisał/a:
Krzysztof - a jakbym też wolał od razu z PZL to wtedy koronka najdalej koniec stycznia?


Mam obiecane, że zrobią je do końca roku. Przesyłki, wysyłki, pewnie będzie jak mówisz.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.