PZL P11c anniversary
Odpowiedz do tematu

:
Diloy sprzedaje się na Allegro choćby, to jest bardzo popularna marka. My kupujemy ... w Diloyu, ale 1000 pasków raczej ci nie jest potrzebnych ;-)

:
ALAMO napisał/a:
Diloy sprzedaje się na Allegro choćby, to jest bardzo popularna marka. My kupujemy ... w Diloyu, ale 1000 pasków raczej ci nie jest potrzebnych ;-)


1000...to jednak odrobinę za dużo...dzięki za info..będę szukał pifko

:
Ja bym brał :idea: :D ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Marcin_35, te canvasy które Diloy sprzedaje pod własną marką trochę się różnią od robionych dla H2o - inne kolory, brak skórzanych szlufek, wydaja mi sie też trochę cieńsze (pasek od H2o mam, drugiego tylko na zlocie macałem), a czy to jest warte różnicy w cenie niech sobie każdy oceni sam hmmm

Fajne sa też grubsze szmaciaki bez żadnej skóry, imo super na lato i do moczenia. Na zatoce i Ali sa po kilka dolców - tylko z kolorami słabo - albo u takiego Mirka z Reichu wybór fajny, tylko ceny juz mniej :P
:arrow: https://www.miros-time.de...it-b%C3%A4nder/

:
Na pasek nie mam pomysłu, ale proszę o teleskopy z szybką zmianą. Uszy będą przewiercane?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Mogą byc, to żadna róznica. Może nawet i dobry pomysł z przewierceniem.
Szybkie teleskopy, nie wiem czy moga być w tych szmacianych paskach. Ale spytam.

:
Mam takie niezręczne pytanie :oops:
Ja dostałem pierwsza naszą pezetelkę.. To druga będzie z dużym rabatem ;) ?

:
Musisz spytać w marokanskim konsulacie :)) ;)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2018-06-15, 17:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Przerżli z Iranem, to chyba stolica za duża nie będzie :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
pasek mi obojętny- i tak dobierzecie odpowiedni, ale mesh musi być w zestawie :)

a no i taki 22cm minimum

Ostatnio zmieniony przez diver 2018-06-16, 10:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Właśnie też się wpisałem na listę - zegar świetny :)) jestem za przewiercanymi uszami, bzdyngle prostokątne oczywiście - bezel 1-12 obrotowy na pewno? Jak chodzi o pasek to wolałbym jakąś skórę, ale co tam ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.