Independent Watch One
Odpowiedz do tematu

: Independent Watch One
Zegarek znany, jakość wykonania do ceny 500+.
Ponieważ oryginalna tarcza opatrzyła się, albowiem ponieważ imo po prostu nudna jest i najsłabszy element zegarka stanowi, a po szlifie motocyklowym motoryka kończyny dolnej znacznie mnie osłabła przyszedł czas na kolejne grzebactwo. Dla przypomnienia baza:






Tarcza od Leszka Kralki.



Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Pokaże poskładane ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Tarcza jeszcze do dopracowania, indeksy będą przewiercone i wypełnione lumą, ten na 12 rozpiłowany będzie w trójkąt wierzchołkiem do góry, końcówka sekundnika na czerwono

wstępnie złożone:



Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Teraz duuuuuuużo lepiej.
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Jeszcze wskazy do zmiany i będzie torpeda!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jest potencjał pifko
Oprócz końcówki sekundnika jeszcze trochę (jakiegoś) koloru na tarczy by się przydało... hmmm

:
Woytec, jakaś sugestia? Na razie nie mam pomysłów i chętnie wezmę pod uwagę :popcorn:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Ano właśnie że nie bardzo... :oops:
Nie potrafię projektować i wizualizować natomiast (wedle opinii innych, nie swojej własnej, podkreślam) podobno mam niezły gust i potrafię ocenić kiedy coś lub ktoś wygląda dobrze.
Spróbuję jednak...
Wskazówki widziałbym szersze i mosiężne (wystarczy tylko kolor mosiądzu) oczywiście bez "mercedesa", mogą być ażurowe, na tarczy zaś trochę ożywienia kolorem, może zrobiłbym hełm w kolorze spatynowanego mosiądzu jak wyglądały te stare.
On trochę i teraz tak wygląda ale jest zbyt szary, można zrobić coś w stylu poniższych, stopień spatynowania wedle gustu



"Patyna" na hełmie tak ale na wskazówkach nie.
Tylko kto to na tej tarczy namaluje?

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-07-29, 15:59, w całości zmieniany 2 razy
:
Bez szans... Kolor na tarczy (nierdzewka) jest uzyskiwany termicznie. Mam jeszcze takie dwie, to poeksperymentuję z palnikiem. Mercedes na razie zostaje, bo póki co nieźle się imo komponuje z okratowanymi okienkami hełmu, ale jak trafię coś fajniejszego to podmiana zajmie pół godziny przecież.
Myślałem, że masz pomysł na jakieś czerwone akcenty gdzieś na tarczy jeszcze...? Nic?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Nic czerwonego , pasującego do tarczy nie przychodzi mi do głowy hmmm
Wskazówki jednak stalowe, jak koperta ale wolałbym szersze.

Edit
Ja jednak tak ogólnie lubię szerokie wskazówki więc w tym przypadku nie jestem obiektywny ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-07-29, 16:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Też lubię szerokie, rozglądam się (na razie po szufladzie :D )

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Ja bym widział takie wskazy jak na obrazku z linku, pierwsze z lewej tylko, że duże.

http://www.ofrei.com/images/asst299199.jpg

Fajny projekt, ja bym jeszcze przeszlifował kopertę, tak by zaokrąglić krawędzie nieco, bo straszny kanciak. i tarczę lekko na brązowo wybrudził...

:
Thomas666,

Petarda bedzie. Ale wskazowki to inne daj ;)
pifko pifko pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
A tarcza taka zostaje?

Może fajnie wygladałaby jakby ją pomosiadzować, postarzyć i włókliną rysek delikatnych zrobić.

Z czego jest ta tarcza?

[ Dodano: 2018-07-30, 09:36 ]
Doczytałem, nierdzewka.

:
wues89, tarcza z nierdzewki, trawiony rysunek, barwiony termicznie, miejscowo polerowana, na razie taka zostaje, ale mam jeszcze dwie podobne do eksperymentów. cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.