Akcja czyszczenia kont
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
: Akcja czyszczenia kont
Dziś zakończyliśmy kolejną akcję czyszczenia kont. Myślę, że po tej konkretnej akcji pora wyciągnąć kilka wniosków.

Po pierwsze: Może rzeczywiście niektórych dziwić taka akcja, bo na GMT i kizi tego w ogóle nie ma i ciągle istnieją tam konta założone przez kilkoma laty tylko po to, by spytać się czy podróbka to czy oryginał. U nas taka akcja czyszczenia nieaktywnych kont istnieje, jest ujęta w Regulaminie, więc proszę się nie dziwić. Zresztą na wielu forach takie akcje są przeprowadzane, z większą lub mniejszą częstotliwością. Było się przyzwyczaić. :twisted:

Po drugie: Zakładam, że user istniejący na naszym forum zakłada konto używając do tego celu konta mailowego, które to konto mailowe choćby od czasu do czasu sprawdza. Dlatego dajemy mniej więcej tydzień czasu na to, by dany user na swoje konto zajrzał i się ustosunkował. Tydzień to wystarczający okres dla kogoś, kto uczestniczy w życiu forum, by taki mail zauważył. Dlatego z tego punktu widzenia zdumiewa mnie to, że na wiele maili przypominających nie dostaję żadnej odpowiedzi. Mało tego: po akcji dostaję wiadomość, że osochodzi i dlaczego konto skasowane. Maile czytać! :twisted:

Po trzecie: Każde konto to jest jakieś tam miejsce na serwerze, który wszak nieograniczonej pojemności nie ma. Jeśli więc ktoś zakłada konto, a potem stwierdza, że nie loguje się, bo w sumie tylko czyta, to po co to konto ma? Czytać może jako gość przecież. Dlatego podkreślam wyraźnie: od następnej akcji będziemy kasować konta, na które nie logowano się ponad 30 dni i nie ma, że boli. :twisted: Nie ma, że ja tylko czytam i się nie zaciągam. Myślę, że to nie jest wielki wysiłek zalogować się raz na 30 dni.

Po czwarte: Różne sprawy się mogą zdarzyć. Losowe i nielosowe. Ktoś przyciął sobie palce, a głową pisać nie umie, bo ma za szerokie czoło i kilka naraz liter na klawiaturze wystukuje. Wyjeżdża się w trybie nagłym na delegację i tam tak się człowiek zapomina w uniesieniach z kochanką, że nie wiadomo jak ten miesiąc minął. My wszystko fersztejen. Ale pamiętaj: forum jest ważniejsze niż kochanka! Kochanka wybaczy, Matka Partia nigdy! Zanim sobie przytniesz palce, zanim palce przytnie ci kochanka, to napisz do nas. Choćby trzy słowa do ojca dyrechtóra: nie ma mnie w domu przez miesiąc. Uwzględnimy. :twisted:

Dlatego tu w tym wątku będziemy ogłaszać kolejne terminy akcji czyszczenia nieaktywnych kont. Jeśli ktoś nas czyta, a nie loguje się i nie zagląda na swoją pocztę, to ten wątek powinien zauważyć i się zalogować. Taka ostatnia deska ratunku. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-05-31, 09:01, w całości zmieniany 12 razy
:
No parę osób Ci umknęło :wink: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
To są te osoby, które napisały do mnie, że czytają, ale się nie zaciągają. :mrgreen:

:
Cóż za zmiany na forum...sie admini wzięli do roboty : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jak przeczytałem temat myślałem, że to o jakiś internetowych oszustach :P :lol:
Chociaż Ci też oszukują, że piszą :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Blaz napisał/a:
.... czytają, ale się nie zaciągają. :mrgreen:

Lenie, nawet zalogować im się nie chce :evil: :evil:
Trzeba im było test zrobić z czytania ze zrozumieniem :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-09-13, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Jest okazja pozbyć się Alamosa, wszak wyjechał był :razz: :mrgreen: :wink:

:
Brawo Panowie Modowie :wink:

no bo nie ma że boli... a porządek musi być :mrgreen:

...i nie ma że boli...
:
Svedos napisał/a:
Jest okazja pozbyć się Alamosa, wszak wyjechał był :razz: :mrgreen: :wink:

Odwalta się od mojego koleżki z województwa :P

:
Właśnie dziś zauważyłem jak Blaz poczyścił :mrgreen: - zniknęła 1/5 userów :shock:

Kumotrzy tak trzymać! mnie nie zależy na 14 tysiącach juzerów tylko na grupie entuzjastów którym chce się chcieć. Przez rok działalności zrobiliśmy więcej niż na zaprzyjaźnionych forach przez lata!!! I tak powinno zostać :grin:

Blaz twardy bądź jak Tommy Lee Jones w Ściganym :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Przez wakacje nie robiliśmy akcji, bo uznaliśmy, że często gęsto ktoś wyjeżdża. Teraz jednak zrobiliśmy i są efekty. :mrgreen:

W takich okresowych badaniach przesiewowych zawsze będzie padało dużo kont, bo czasami ludzie rejestrują się właśnie dla przysłowiowego jednego pytania, a potem znikają. Lepiej więc mieć mniej userów, a naprawdę zainteresowanych tematem. :wink:

:
Svedos napisał/a:
Jest okazja pozbyć się Alamosa, wszak wyjechał był :razz: :mrgreen: :wink:


Los Melepetos nawet z urlopa się loguje...
Taki z niego cwaniak, wyczuł pismo nosem!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Kurde, musze zacząc więcej spamowac, bo i mnie Blaz wyczyści nie daj boże... :???:

:
Blaz, słusznie i naukowo! Czyń swoją powinność :smile:

:
Korba, pisz podanie z życiorysem do Komitetu, ze trzy foty dołączaj i czekaj.
Góra w pół roku przyjdzie odpowiedź odmowna :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.