Przesylki spoza Europy
Odpowiedz do tematu

:
Zawieszenie przyjmowania przesyłek zagranicznych dotyczy wysyłki z Polski :arrow: https://www.poczta-polska...ki-zagraniczne/

O zawieszeniu przyjmowania tych z zagranicy do nas nigdzie nic nie słyszałem i nie znalazłem.

:
hmmm

Kufa, no masz rację hmmm

Na tak "genialne" rozwiązanie - to bym nie wpadł.

Czyli z Bolandy - co wszystko ma opanowane na najlepszym w świecie poziomie - wysyłać nie można.

Ale za to można przyjmować te wszystkie przesyłki, z Włoch, Hiszpanii ... hmmm

No i faktoza, dzisiaj mi pan przyniósł paczki z Chin zamówione, i doręczane via Sinotrans...

No geniusz, geniusz to wymyślił!

:
Ja juz to sprawdzałem kilkakrotnie ostatnio - bo parę rzeczy zamówiłem. I zawsze jw.
Ale obsuwy się spodziewam, zwłaszcza z tym listem z USA.

:
Mnie to zmyliło, bo od dobrych kilku tygodni nie dostałem zagranicznej przesyłki pocztowej.
Tylko zwroty naszych przesyłek, z adnotacją "zawieszenie transportu lotniczego".
Za to dostawałem kurierskie, bez problemu.
A dzisiaj - bam! Pan listonosz przyniósł piękną paczuszkę prosto z Aliexpress. Fakt że kupiona na początku lutego.

:
ALAMO napisał/a:
A dzisiaj - bam! Pan listonosz przyniósł piękną paczuszkę prosto z Aliexpress. Fakt że kupiona na początku lutego.


Przesyłki z Ali są zawsze niespodziewane

nikt już nie pamięta, że zamawiał, ani co to jest :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Czekam na jedną paczkę z przed pandemii .. :/

:
Sebastian napisał/a:
Przesyłki z Ali są zawsze niespodziewane

nikt już nie pamięta, że zamawiał, ani co to jest


Jakbyś byl mną :shock:
:D
pifko

:
Ali to jeszcze pikuś, z Wish przychodzą z brodą... i to siwą :D :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Taaa ...





A u Sylwka, jest tego więcej ...

:
Machu, dzieki za info

beceen | ***** ***
:
To teraz ja - czeka ktoś teraz na przesyłkę z USA hmmm

Bo ja dość długo już:



I nie wiem czy pisać do nich, czy lepiej czekać, bo wychodzi że wcięło ją gdzieś w PL....

:
Machu, ja czkam, ale moja wyruszyła dopiero początkiem kwietnia ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, ale też ci się 'urwał' tracking :?:

:
Ja próbowałem wczoraj wysłać paczkę do rodziców, ale się odbiłem na poczcie.

Przesyłek do Polski, Hiszpanii, Włoch i jeszcze kilku innych europejskich krajów nie wysyłają.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
To trochę inna sytuacja...

Po prostu nie wiem jaki jest aktualnie poziom bajzlu u naszego 'narodowego' operatora, i czy bardziej ryzykuje upominając się (VAT) czy nie upominając się (zgubienie przesyłki) :/ hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.