ZUAN - Reklamować u Thomasa?
Odpowiedz do tematu

:
Nieciekawa sprawa, że nie sprawdza ich nawet przez minutę przed wysłaniem. Wystarczyłoby tylko rzucić okiem i odpalić chronograf na minutę.
Mój ma drobne mankamenty, ale raczej dam sobie spokój z drobnymi syfkami na tarczy.
Przy okazji serwisu kiedyś się przeczyści.

A jak jest ze smarowaniem tego mechanizmu? Po jakim czasie wypadałoby go nasmarować? Skoro jest zasyfiona tarcza, to może lepiej byłoby od razu przeczyścić i nasmarować mechanizm?

:
Tomirek napisał/a:
pocieszmy się, że z naszych dwóch można złożyć jeden bez wad hehehe



Wolisz nosic w dni parzyste czy nieparzyste? :wink:

pzdr
strix

:
strix napisał/a:
Tomirek napisał/a:
pocieszmy się, że z naszych dwóch można złożyć jeden bez wad hehehe



Wolisz nosic w dni parzyste czy nieparzyste? :wink:

pzdr
strix


Jeżeli nie chcesz reklamować (w sensie odsyłać - mimo wszystko polecam), to zażądaj zwrotu np. połowy kwoty jaką zapłaciłeś powołując się na koszt naprawy.

:
Dokładnie, nie odpuszczaj, reklamuj. Jak nie - niech Majfriend się poczuje do jakiejś rekompensaty :twisted: .

:
a ja się powoli przymierzałem do niego :evil:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
nie za dobre wieści tutaj słychać ..
:sad:

andre
[Usunięty]
:
Hmm.Coś mi to się nie podoba.Jestem wprawdzie nieco przewrażliwiony za sprawą Pekina z Taobao ale wszystkie dotychczas sprowadzane Zuany i te z Holandii i te kupowane przez kolegów były w stanie perfekcyjnym.Nagle ogłasza się koleś który oferuje te zegarki za znacznie lepsza kasę niż konkurencja.Był to generalnie powód dla którego nie zamówiłem tego zegarka.......

Blaz
[Usunięty]
:
Mogły do niego trafiać odrzuty z tych europejskich sklepów?

Darecki
[Usunięty]
:
Sylwkowy tak jakoś lepiej wygląda. Mówię poważnie.
Być może jakaś 2 klasa po taniości. No ale to tylko gdybanie.

:
Raczej nie sprzedaje odrzutów, bo Zuany trafiają do niego większymi partiami i według tego, co pisze w mejlach, to dostaje je z fabryki. Poza tym od dłuższego czasu nie ma Zuanów na watchunique, więc stamtąd na pewno nie dostaje odrzutów. Od hiszpanów też nie sądzę, bo ci mają inne nadruki na tarczy.
Ja bym obstawiał kompletny brak QC i niskobudżetowych pracowników w zaniedbanej fabryce. :)

andre
[Usunięty]
:
Widziałeś tą zaniedbaną fabrykę ;-) ;-) ;-) Tam pracuje sześć tysięcy ludzi na bardzo nowoczesnych maszynach w całkiem niezłych warunkach ;-) Są tu na forach gdzieś fotki tej fabryczki.

:
To co oni robią źle, że na Zuanie i M177S zostawili mi syfy na tarczy? :razz:

Darecki
[Usunięty]
:
Niechlujstwo podczas składania zegarka.
Np Chińczyk, żeby więcej zrobić je śniadanie i składa Zuana. A potem ryż na tarczy. Ale to jest wybaczalne.

andre
[Usunięty]
:
Tego to już nie wiem ;-) Ja dostałem z Taobao zegarek ze zdemolowanym balansem i wiem że to nie robota fabryki a jakiegoś misia który grzebał w zegarku.

Jest jeszcze jedna i całkiem możliwa sytuacja :Niektóre zegarki powstają poza fabryka bo części składowe można zamówić. Za-bisty popyt to i pokusa wielka ;-)

Ostatnio zmieniony przez andre 2010-10-12, 22:40, w całości zmieniany 3 razy
:
Plus trzecia opcja o której rozmawialiśmy przy okazji Andre Pekina - to moga być zegarki reklamacyjne, odrzuty itd. Ja wtedy bralem 4 sztuki - 3 swoje, 1 dla Andre. 2 moje były OK (Sea Gulle), w jednym był odkręcony rotor (Pekin), w Andre była masakra w werku, łacznie z pogiętym włosem (też Pekin).

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.