Agencja celna poszukiwana
Odpowiedz do tematu

: Agencja celna poszukiwana
Przyleciały do mnie 2 zegarki z USA. Dostawę miała ogarnąć Poczta Polska, ale się wypięli "bo tak" i muszę znaleźć agencję celną. Ma ktoś jakieś tanie i sprawdzone? Zegarki utknęły na Okęciu jeśli to coś zmienia.
Nauczka na przyszłość: korzystać z FedEx, albo innego przewoźnika który jest w stanie zrealizować usługę.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Sam możesz to zrobić w UC i nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane, celnicy dadzą Ci odpowiednie dokumenty/ faktura zakupowa z kosztem dostawy jest konieczna. Pół godzinki i załatwione. I ze 2 stówki oszczędzisz :)

:
Mi pokazało że na cło trafił zegarek ze szwajcarii. Już mam złe przeczucie że bedzie z tym kłopot...

:
Dzięki kopeć, spróbuję i zobaczę co z tego wyjdzie

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Sprawa zamknięta, zapłaciłem 100PLN agencji, przesyłka odebrana. Nauka na przyszłość: nie brać przewoźnika korzystającego z Poczty Polskiej, jakiś FedEX by bez problemu przeszedł.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.