Czyżby nowe Tao?
Odpowiedz do tematu

:
Pierwszy w stali miodny - ale ta osłona koronki :-(

:
...nie jestem widzę odosobniony z tą osłoną koronki, gdyby nie owa osłonka (a w zasadzie osłona) to byłby całkiem udany model

:
Ciekawe kiedy Tao sie poprawi na bazie uwag tak opiniotworczego forum. Moze Rudi powinien sie zdecydowanie wypowiedziec. Juz raz zalatwil sprawe :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
One są chyba odkręcane :???: , widać chyba wgłębienia na śruby, może dałoby się coś z tym zrobić? :???:


:
ale dziury zostaną chyba?

:
Santino napisał/a:
ale dziury zostaną chyba?

Szpachla zrobi swoje :wink: :wink: :mrgreen:
Chodzi głównie o to, że można by ją zdjąć i troszkę zeszlifować i spolerować. W stalowym imo by się dało, ale niech się fachowcy wypowiedzą ..

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-12, 23:23, w całości zmieniany 1 raz
:
A mi się podoba w całości. Koronkę ma jak kupa to i osłonka nie przeszkadza.

FORZA Robert!
RK WRT
Roscosmos
[Usunięty]
:
Nie wiem coście się uczepili tej koronki i osłony :mrgreen: Mi nie przeszkadza...fakt średnio pasuje akurat do tego modelu ale nie ma dramatu. Widać po renderachże zegarki mogą być naprawdę fajnej jakości a i design jest nowatorski bo nie przypominam sobie abym coś takiego u któregoś słis mejda widział.

:
Biore pierwszego na dniach,oslona koronki mi nie przeszkadza.Ktos wie co siedzi w srodku?Ma wg. stronki 42h rezerwy chodu.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-11-19, 21:20, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Na tym zdjęciu widać dokładniej osłonę koronki. Jest dokręcana, może dałoby się coś z tym zrobić? :???:


:
Ja bym tam nic nie zmienial,fajny klimat ma (-;
Ale pewnie cos sie da zrobic,lepiej w stalowym,bo pozlacanie pewnie pvd i moze byc wiecej zabawy.Ja nie widze przeszkod,zeby ktos umiejetny to zeszlifowal troszku (-;

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-11-20, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ja bym wziął tego Spitfire'a ale przeszkadzają mi te dzyndzle przyciskowe przy koronce ... oryginał ma te przyciski proste .. tu jakieś muchomorki są.


Ostatnio zmieniony przez meras 2010-11-23, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie dawało mi to spokoju, gdzieś już te koperty widziałem :???: .
I oto są :mrgreen: :



Model: Calibre, zdjęcia STĄD

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-27, 23:45, w całości zmieniany 1 raz
:
...to, że tam napisali Cartier, niewiele pomogło tym osłonom koronki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.