SEIKO SNZH55K
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Seiko bling-bling? :shock: :mrgreen:

:
Czarny rewelacyjny, tylko cena :lol: za to można mieć Monstera :smile:

Super Podpis Bulwo
:
może i bling, bling ale Ojcu Jakubu pasuje do sutanny i rytualnych utensyliów :mrgreen:

Arek
[Usunięty]
:
Stig napisał/a:
Czarny rewelacyjny, tylko cena :lol: za to można mieć Monstera :smile:


A za cenę Monstera można mieć SKX007, Orienta Big Mako, Seiko SKZ209 i tak dalej... :roll:
Mi się zajebiście podoba nawet ten ze złotymi indeksami (cały złoty nie) a piątka mi w niczym nie przeszkadza i nie rozumiem czego się czepiacie :roll:

:
Arek bo to marudy są - wykonanie prawdopodobnie będzie typowe dla seiko więc nie będzie się zbytnio do czego przyczepić a mechanizm 7S toż w kultowym samuraju też taki tykał i nikt się nie czepiał!

Arek masz rację co do konkurencji - pozostałe seikacze są mocna oklepane a jedyną realną konkurencją z tych które wymieniłeś jest Big Mako

hammerh34d
[Usunięty]
:
Ja tylko napiszę, że moim skromnym zdaniem jest super i pewnie 55 se zamówię w grudniu.
Kubama, trza się będzie umówić na końfrontację fotograficzną, jak tylko kt88 Ci odda studzienkę :D

m.

Arek
[Usunięty]
:
hammerh34d napisał/a:
Ja tylko napiszę, że moim skromnym zdaniem jest super i pewnie 55 se zamówię w grudniu.
Kubama, trza się będzie umówić na końfrontację fotograficzną, jak tylko kt88 Ci odda studzienkę :D

m.


To ja też podbijam na macanie. Informuj na bierząco o postępach w zakupie :mrgreen:

:
"5" ujdzie, bardziej to "sports" wkurzające. Ale zegarek bardzo fajny, w złotym mu bardzo do tarczy :smile:

BTW: hammerh34d, miło i tutaj Cię widzieć :smile:

hammerh34d
[Usunięty]
:
Apdejt: Sikor zamówiony, pejpal przelany. Czekam na jakiś sygnał z trackingiem od mr Karalucha :)

m.

:
No i fajno :!:
I nie daj sobie wmówić że "5" na tarczy nie pasi :!:
A jak tam będzieta macać - to zróbta taką sesję zdjęciową dla ludzi, cooo :?:
Dawno sobie fun watcha nie kupowałem :razz: :roll: :wink:

hammerh34d
[Usunięty]
:
Oooj, Alamo - gdybyś przeczytał wątek na GMT, to wiedziałbyś, że piątka na tarczy BARDAZO mi się podoba, bo przynajmniej z daleka widać, ze to zegarek inspirowany a nie udający :)
Co nie zmienia faktu, że modowe bezele i tarcze mnie interesują:) I dekle też.

m.

:
Też mam "piątaka", i uważam że pasi. Melepety co mówią że nie - to się nie znają, i basta :P :!:
A co do wątków na GMT - to ja za szybko czytam żeby za nimi nadążyć ;) ...

hammerh34d
[Usunięty]
:
Taaak :)
A co do zdjęć - jeśli/kiedy sikor się przyturla, to sesja będzie, obowiązkowo. Zdjęć robić nie umiem, ale się postaram. A jeśli Kuba pozwoli się naciągnąć, to i porównawczą bym bardzo chętnie :)

m.

:
Oki zgadamy się. Dziś odbieram Przeczystą :)

Foch und Ch.
:
hammerh34d, gdzie i którą wersję zamówiłeś.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.