INGERSOLL
Odpowiedz do tematu

:
trzeba polować - ja zapłaciłem niecałe 340 zł - to nie jest cena zaporowa! Choć w Łodzi w sklepie leży taki za ok 900 plnów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Faktycznie, trzeba zdobyć nowa umiejętność polowanie na okazje. Chyba u małżonki lekcje zacznę brać :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
kadarius napisał/a:
trzeba polować - ja zapłaciłem niecałe 340 zł - to nie jest cena zaporowa! Choć w Łodzi w sklepie leży taki za ok 900 plnów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Gdzie w Łodzi są te zegarki?

:
Santino napisał/a:
Gdzie w Łodzi są te zegarki?


przed chwilą napisałem TU

Ostatnio zmieniony przez kadarius 2011-02-08, 23:57, w całości zmieniany 1 raz
:
No dzięki - już zobaczyłem ;-)

:
nie ma za co! :mrgreen:

:
Oglądając sobie Darkowego Ingersolla, wpadłem po pierwsze na alle na dobrą cenę jego modelu, 318 plus przesyłka, trafiłem na takie coś:


i cholera podoba mi się tyle że drogo.

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
Koronki większej nie mieli? :shock: :grin:

:
No nie powiem , ładny ten lotnik.

:
Tylko koronka do wymiany, bo ta to jakaś pomyłka. To kwarc Przemek :?:

:
Mylisz się Alamosie, to jest lotnik , a wczesne naręczne lotniki miały taki duże kuliste lekko odsadzone od koperty koronki , ułatwiało to nakręcanie zegarka w rękawicach.

Co do werku podejrzewam że to mechanik na ST19

:
Być może ma to uzasadnienie historyczne, ale jednak koronka wielkością zbliża się do buławy... :) Poza tym fajny. Mam słabość do tego typu rozmieszczenia totalizatorów.

:
To mechanik, ale jedyne zdjęcie mechanizmu jakie znalazłem ma jakieś zabezpieczenia i nie mogłem skopiować a dziś już nie pamietam gdzie było :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
...fajne to to, ale koronka (mimo historycznego wydźwięku) jest delikatnie mówiąc do bani

:
super ten klasyk , koronka mi nie przeszkadza , ciekawe jak by było na ręku .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.