Trytowa Maryna
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Trytowa Maryna
Ktoś sobie zmodował tarczę i wsadził na nią rurki trytu:


Nie wiem jak to wygląda w dzień i czy te rurki trytu nie wystają nad tarczę w sposób komiczny, ale podobują mi się takie klimaty. :wink:

:
Chętnie bym zobaczył kontynuację projektu :grin:

Jeśli ktoś się postarał , to może być coś naprawdę interesującego .

:
dobry pomysł , nawet jak rurki wystają to też by nie wyglądało źle , są przezroczyste to ciekawy efekt .

:
Mój klimat!!!
Ciekawe czy można takie kupić!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Wypas!
ja kombinuję i sobie dumam od 1,5 roku jak to zrobić w seiko.
Bo bardzo mi się to podoba ale niestety ceny zegarków z trytem w automacie są chore...
(pomijając kwarce, traseropodobne i ruskie patelnie - które to wszystkie są BLE)

Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Z tego, co wiem, to indywidualny projekt kogoś.

Najciekawsze dla mnie jest to w jaki sposób są mocowane rurki. Same rurki można sobie kupić przecież i analogicznie przymocować do innej tarczy. :wink:

:
Klejone ?

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie nie wiem i chętnie bym się dowiedział. :wink:

:
Pamiętam że w Trasero podobnych były klejone, akurat jak byłem w sklepie to była reklamacja jedna z tubek odpadła i była przyklejona na nowo.

:
Ciekawy pomysł, podoba mi się !

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Już dawno napaliłem się na tryt, ale wciąż kasy brak. Trafiła mi sie ostatnio Pabiedka z radem, ale farba uległa degradacji już dawno i nawet śladu nie ma, że kiedyś świeciła :(

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Pomysł dobry ale kolorystyka z gatunku "Wieś tańczy i śpiewa" :razz:

Foch und Ch.
:
Blaz napisał/a:
Same rurki można sobie kupić przecież i analogicznie przymocować do innej tarczy. :wink:


na pewno? gdzieś czytałem ,że potrzebne są koncesje do handlu materiałami rozszczepialnymi więc wątpię czy ot tak sobie można to kupić...

Skate or die!
krupik
[Usunięty]
:
prezesso79 napisał/a:
Blaz napisał/a:
Same rurki można sobie kupić przecież i analogicznie przymocować do innej tarczy. :wink:


na pewno? gdzieś czytałem ,że potrzebne są koncesje do handlu materiałami rozszczepialnymi więc wątpię czy ot tak sobie można to kupić...


można kupić na jebaju jest tego trochę, przesyłka z UK, cena jadalna, jakiś czas temu kupiłem całkiem spory znacznik i teraz mam go w nożu, poszukaj

:
Ładnie to wygląda. Tryt ma swój urok, dlatego gdy miałem zamiar kupić kwarca z chrono zdecydowałem się na zegarek z trytem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.