Trytowa Maryna
Odpowiedz do tematu

:
Krupik, daj linki dla zaganianych... :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
krupik
[Usunięty]
:
postaram się znaleźć ale kupowałem z pół roku temu :sad:

edzia:
no i się dało - w sumie łatwo znaleźć
http://cgi.ebay.pl/Gardne...=item5d2c2941c3

wymiar 10mm x 2.5mm ale do noża mi pasował
do zegarka jeszcze nie szukałem bo nie miałem potrzeby

Ostatnio zmieniony przez krupik 2010-12-02, 18:02, w całości zmieniany 2 razy
:
na co wkleiłeś?

Skate or die!
:
10 x 2,5 to dość spore pałki nawet do największej maryśki. A przecież przyciąć chyba się nie da :D

A da sie z tego trytu zrobic bombę atomową??? Lub chociażby atomowy granat ręczny??? :mrgreen:

Eee, pewnie się nie da :( Jakby się dało, to juz dawno byłby filmik na jutubie jak to zrobić :twisted:

:
http://www.carp-fish-spor...products_id=809

Są w polskim sklepie i trochę mniejsze :grin:

:
Nie, no, wygląda to obiecująco, nie powiem - można by fajnego moda zrobić, są tam rurki dł. 6 mm, w sam raz na indeksy i np. na wskazówkę godzinową, oraz 12 mm chyba by się nadawała na minutową, nie wiem czy nie ciut za długa, ale...
Pytanie do kumotrów co się znają:
Te rurki mają po 2 mm średnicy, czy one dadzą się upakować jedna nad drugą na tarczy i wskazówkach? Czy jest tyle miejsca?

Co prawda jak nakleimy takie na tarczy to może wskazówka godzinowa ich nie będzie dosięgać, więc powinno być OK, nie wiem czy dobrze koncypuję?

Ale za to czy między godzinową a minutową wystarczy miejsca, po naklejeniu na godzinową 2mm rurki, tak aby minutowa bez problemu mogła się nad nią poruszać?

A może trzeba by jakieś ażurowe wskazówki szukać, żeby rurka była tak przyklejana, ażeby nieco "wpadła" we wskazówkę?

Czy też może trzeba by coś kombinować z nową wyższą ośką dla minutowej?
I czy wtedy staczy miejsca pod szkłem?

To oczywiście zależy od zegarka, ale myślę pod kontem Maryśki.

Przepraszam z góry za być może niefachowy język lub banalny problem, ale zegarmistrzem nie jestem :roll:
Ja tylko zegarki lubię fajne nosić :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Trza po prostu spróbować. :wink:

Partyzant
[Usunięty]
:
tryt to genialna sprawa, zwłaszcza w zegarkach Luminoxa, mają zdecydowanie mocniej świecą nic Trasery, Marathony czy SMW

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.