Hamilton Khaki Automatic X-Wind
Odpowiedz do tematu

:
Oczywiście ten kąt jest uzasadniony historycznie : szwajcarska marynarka wojenna ustaliła, że w alpejskich strumieniach właśnie tak się załamuje optyka - że jest idealnie wtedy prosto !

:
Na przykład... :razz:

:
Pewne zachwianie równych odstępów dostrzegam również tutaj :twisted: :


:
ooupsi :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Gdzie jest suwmiarka??? :mrgreen:

:
To tez jest celowe !
Żeby uczłowieczyć pracę maszyny !
Masz czuć ludzkie serce i ułomności jak fikasz 1000 ojro :lol: ... :!:

:
Tomek napisał/a:
Pewne zachwianie równych odstępów dostrzegam również tutaj :twisted: :

Obrazek


Nie pierdolta mi tutaj - prosze sie dokładnie przylookać na bezel - podziałka różni się na obwodzie co chwilę śleptoki... :razz: :mrgreen:

Dla ciekawych instrukcja: LINK

:razz:

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2010-11-29, 20:05, w całości zmieniany 1 raz
:
Dwie kreseczki przed "70" - no są w nierównych odstępach jak nic :twisted: . Tak widać na zdjęciu. :wink: :wink: :razz: :mrgreen: Chyba, że fota kłamie :?: :???: :idea: :grin:

:
Spinner napisał/a:

Nie pierdolta mi tutaj - prosze sie dokładnie przylookać na bezel - podziałka różni się na obwodzie co chwilę śleptoki... :razz: :mrgreen:

Dla ciekawych instrukcja: LINK

:razz:

Czyli że co ? Sugerujesz że sekundnik też lata jak pijany zając o sklepie :-) ?Że mu aż nierówno indeksy namalowali ? Musi wyższa szkoła słis kłality :lol: :!:

:
Zazdrośniki jedne - no ja już się poprzyglądam Waszym nowym nabytkom, oj poprzyglądam... :twisted:

:
heheh

Blaz
[Usunięty]
:
Jak nic na następnym spotkaniu będą sobie mierzyć suwmiarką. :mrgreen:

:
Spinner napisał/a:
Zazdrośniki jedne ....

Zdemaskował, szczwany lis :twisted:

:
Spoko chłopaki, jutro będę miał okazję na żywca go zobaczyć, znajdziemy kilka niedociągnięć. :wink:

:
Svedos napisał/a:
Spoko chłopaki, jutro będę miał okazję na żywca go zobaczyć, znajdziemy kilka niedociągnięć. :wink:

Nie zapomnij zabrać lupy i suwmiarki :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.