BIG PILOT six second
Odpowiedz do tematu

:
Poszukaj może z "normalnym" anitasem.
I niekoniecznie na allegro!

Blaz
[Usunięty]
:
Skrzynka od PZLKi. :evil:

Frytejro
[Usunięty]
:
Co masz na mysli normlany anitas ?? ja sie nie znam na tych łoczach ;) w kolekcji mam tylko same ruski i japonczyki oraz jedną omege z lat 50tych... ;) i co jest z allegro nie tak? ten sprzedawca jest caliem wporzadku.. <mysli>

Blaz
[Usunięty]
:
Jako sprzedawca pewnie tak. Ale tego samego nie możemy powiedzieć jako o byłym koledze z forum.

Anitas tak wygląda (że się posłużę zdjęciem Rudolfa):


:
Jak Ci nie przeszkadzają zdobienia tego mechanizmu, to tutaj masz chyba taniej:

http://www.jacksontse.com/hw075.html

Normalny anitas wygląda tak:

lub tak:


Edit: Łukasz był szybszy ;-)

A tak w ogóle, to napisz do Kolegi Rudolf, on Ci pomoże w dobrej cenie nabyć takiego pilota, jak będziesz chciał ;-)

Frytejro
[Usunięty]
:
Czyli masz na mysli mechanizm. Kurde a on jest duzo l;epszy? bo tamten mi sie bardzo podoba wizualnie, a dla mnie najwieksza zaleta Parnisa jest wyglad... poki co.. bo jak juz brac cos co przypomina cos.. to chyba lepiej wybrac cos co sie podoba ?

Co do sprzedawcy.. hmmm .. sporbuje odszukac co i jak w archiwum forum ;)

A czy Rudolf ma mozliwosc sprzedazy samych mechanizmow jak cos padnie w tym zegarku ?

Ostatnio zmieniony przez Frytejro 2011-10-24, 18:32, w całości zmieniany 1 raz
:
To są bardzo dobre i niezawodne mechanizmy.
Każdy (prawie) z tu obecnych ma lub miał conajniej kilka...
Większych problemów z nimi nie ma.

A Rudolf sprowadzi Ci wszystko co chcesz. :-)

Frytejro
[Usunięty]
:
Ale piszesz o mechanizmie co Ty podałes czy o tym o ktory ja pytam się.. ;) zdobienia mi nie tyle nieprzeszkadzają co podobaja sie ;)

:
Te mechanizmy pokazane i te o którym piszesz różnią się tylko zdobieniami :)

Blaz
[Usunięty]
:
Zdobienia a'la IWC służą do robienia podróbek. Z tego też powodu nie polecamy ich, a wręcz odwrotnie.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-10-24, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Za to maja jedna dzięki temu przewagę - sekundę na "6", o co nie jest prosto w normalnych wersjach - Svedos się 3 miesiące bujał zanim w końcu mu wysali jaką należy.

Co do tego werku co pokazałeś, to mamy podejrzenia że jest to modyfikacja ST36, lub też wypust niezależnego producenta. I o ile z ST36 nie pamiętam problemów na forum poza pierdołami - te się zdażyły ze dwa razy wadliwe. Co i tak nic nie znaczy w tej masie która się przez foruma przewaliła ;-)

Frytejro
[Usunięty]
:
NO i panowie juz coraz więcej wiem :D bardoz dobrze.. pewnie bede musial sie przespac ze wszystkim heheh .. i przemyslec... - skoro mechanizm bedzie ok.. rozumiem zdobienia.. teraz pytanie czy zdobienia ujmuja cos chinczykowi ;) ale to pewnie tez wszystko zalezy od gustu..

co do sekundy na 6.. no wlasnie ona jest dla mnie nr 2.. nr 1 jest centralna.. ale centralne sa tylko na 47mm... a ja nie chce takiego.. chce 44... :neutral:

Blaz
[Usunięty]
:
Centralna sekunda to nie Anitas. To automat. :wink:

:
ALAMO napisał/a:
sekundę na "6", o co nie jest prosto w normalnych wersjach

To fakt.
Właśnie szukam takich werków...

Edit:
44 mm z centralną sekundą tylko taki znam


Tutaj: http://www.manbushijie.co...-12-9/23924.jpg

Frytejro
[Usunięty]
:
No i ten wyglada jak aviator.. to juz bym wolal do aviatora dolozyc.. ;) a ja jednak cos pod iwc szukam ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.