Chronograph Kirowa RETRO
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Miałem Braci Wright na ręku, a to podobny w designie zegarek, i robił niesamowite wrażenie. :wink:

:
Dziś rozmawiałem ze znajomym i być może koncepcja Aviatora Wings na moim nadgarstku to nie jest czyste SF :wink:

:
Czyżby pojawił się na Twoim bazarku ? :lol:

:
jak dobre pójdzie to się pojawi :)

:
No to szczęścia w "łowach" życzymy i czekamy na fotki wraz z recenzją, a raczej opowiadaniem w Twoim stylu :lol: .

zer0
:
Bibliotek@rz napisał:
A ze standardowej koperty niczego wykrzesać by się nie dało? Fakt- kobyła z niej, 45mm i płaska jak patelnia, ale może coś by się dało zrobić?
da się, da :) moja tak jest zrobiona, jubiler wkręcił coś tam w kopertę, dorobił ze srebra mocowanie ucha i samo uszko. Problem tylko w tym, ze jeśli nie ma się takiego fachowca jako znajomego to nikt się nie będzie chciał podejmować wyzwania

:
Dać to się wszystko da zrobić, kwestia tylko jak i kto, i jaki będzie efekt końcowy.



ZerO, jak możesz to wklej jakieś fotki, pamiętam że już go gdzieś prezentowałeś, ale tutaj to go chyba jeszcze nie było.

:
No pewnie, dawaj fotki, najlepiej jak najdokładniejsze to może będę się wzorował robiąc swój :wink: Dzięki!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.