Nowe Artego SEA KING
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Nie znacie się na sztuce nowoczesnej, ot co! :mrgreen:

:
Sztuka nowoczesna kojarzy mi się z instalacjami typu góra kartofli na środku sali, a w kącie krzesło bez jednej nogi. Mam prawo nie zachwycać się dokonaniami takiego "artysty". Może tego nie rozumiem, a może to on ma skrzywiony gust. :cool:

Odnośnie tego zegarka. Koperta jest poprawna ale narośl wokół koronki mi sie bardzo nie podoba. Tarcza i wskazówki są wtórne - nic nie wnoszą, widziałem takich wiele. Ot choćby w PRS-3 ale tam reszta zegarka wygląda dużo lepiej. Kolory są nie z mojej bajki - w zasadzie tylko pomarańczowa wersja jest dobrze skomponowana, ale nadal wyklucza ją koperta. Dlatego nie interesuje mnie ten zegarek bez wzgloędu na cenę.

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Sztuka nowoczesna kojarzy mi się z instalacjami typu góra kartofli na środku sali, a w kącie krzesło bez jednej nogi. Mam prawo nie zachwycać się dokonaniami takiego "artysty". Może tego nie rozumiem, a może to on ma skrzywiony gust. :cool:


Kuba, nie rozumiesz istoty sztuki nowoczesnej. Polega ona na tym, że Ty musisz się domyślić, iż jest to sztuka. Najlepiej pod wpływem perswazji (czasami wręcz cielesnej) jakiegoś krytyka sztuki. :mrgreen:

:
Takiemu krytykowi zawsze mogę zaproponować sztukę nowoczesną w moim własnym wykonaniu. Taki performens, taniec, podskoki, poklepywanie przyjacielskie po plecach i policzkach itp. Będziepanzadowolonny ... na OIOMie :razz:

Foch und Ch.
:
mnie ze sztuką nowoczesną kojarzy się drzewko marihuany posadzone w muszli klozetowej :mrgreen: Parę lat temu widziałem takie coś w telewizji, i mówili że to sztuka nowoczesna :mrgreen:
paranoja :lol:
w każdym razie użycie muszli klozetowej jako doniczki było całkiem pomysłowe :lol:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Rodzinna fotka :grin:


:
pomarańczowy i żółty .... supppperr !

:
Karol Kłósek napisał/a:
mnie ze sztuką nowoczesną kojarzy się drzewko marihuany posadzone w muszli klozetowej Parę lat temu widziałem takie coś w telewizji, i mówili że to sztuka nowoczesna
paranoja

Modern Art = "I could do that" + "Yes, but you didn't"
I tyle w temacie :razz:

Ten z czarną tarczą jest całkiem fajny. Kolorowe fuj.

:
Tylko dalej cena zaporowa, przynajmniej dla mnie. No ale tak, Eta MUSI kosztować, cytując klasyków :wink: :mrgreen:

:
Wiedziałem wcześniej że będzie Eta i duże wr , więc wolałem tego 300m bo ma fajną kopertę i mechanizm który nie kosztuje chorą kasę .

:
Poczekamy ... Ten też się pojawi na Miyocie :grin:

:
Napiszę do Roberta , ciekawe co odpiszę :idea:

:
Rudolf napisał/a:
Napiszę do Roberta , ciekawe co odpiszę :idea:

Może by Ci się udało wycyganić samą kopertę, tarczę i wskazówki :shock: :mrgreen: , wszedłbym w to "wycyganienie" :mrgreen:

:
Napisałem , choć wątpię w to "wycyganienie" ;)

Czino
[Usunięty]
:
Świetne te Artego, pomarańczka rządzi :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.