Mario Paci
Odpowiedz do tematu

:
Ten Paci to chyba chce być wrogiem publicznym numer jeden Panerai :twisted:

:
Niech ten Mario może już nie paci, bo nic ładnego z jego paczenia nie wynika :roll: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Kształt koperty jest niezły, ale bez tego cyngla i zakrętki od termoforu

:
Co do upadania na głowę od razu to z przykrością można powiedzieć o innych nowych firmach które bazują na dziwnych legendach lub na jakiś niby kosmicznych projektantach, materiałach z marsa i tego typu bajkach:

przykładzik :

http://www.oceanarc.co.uk/

cena za ten wynalazek coś około 2,4k GBP - niezłe wejście na rynek lol

Jeżeli porównać to do Zixena, Helsona itp... firm z w miarę normalnymi cenami ... to lekkie przegięcie pały. A toto Paci to jakaś pomyłka dziejowa, ale może dziadek Paci pływał dwuosobową łodzią podwodną w zegarku firmy na P. no i wysadzał statki wroga kręcąc dziury ręcznym świdrem w kadłubach, co łatwe nie jest bo kadłub ze stali był .....

:
...dwatch, ten przykładzik to mnie rozłożył na plecy i skacze po mnie teraz - no czad jest i tyle, dali wirze Eiffela na wskazówki z trójzębem Posejdona i naprzód - czad i jeszcze raz czad


:
Masakra jakaś. Ten pierwszy z Lidla, czy Biedronki. Myślałem, że chociaż z ceramiki w tej cenie, ale szybka lektura dekla rozwiała wszelkie wątpliwości.
Drugi, bez komentarza...

:mrgreen:

PS: jeszcze klika takich manufaktur i zacznę postrzegać zakup Paneraia jako super okazję :wink:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Oczy mnie penkli :shock:

Blaz
[Usunięty]
:
Maxio, to nie ten temat. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Maxio, to nie ten temat. :mrgreen:

...wiem, ale nie ja zacząłem :twisted:

:
Maxio napisał/a:




to nowy projekt Gerlachow?! biere! :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez beceen 2012-04-15, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
beceen | ***** ***
Blaz
[Usunięty]
:
To może zamieść to na hhforum. :mrgreen:

:
ostry majeranek musi u nich rosnąć :shock:

:
Na WUS jakoś się nie przyjął :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: swoją drogą już abstrahując od układu odniesienia to takie coś w cenie Rolexa to jest ... no przesada jest.

:
Takie coś w każdej cenie, to przesada :lol:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Cytat:
Takie coś

A mojej córci się podoba, kolorowy taki :roll:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.