prawdziwy panerai'owski homar
Odpowiedz do tematu

:
Wszyscy nie jesteście grupą docelową boście pijaki i złodzieje , Kuba aspiruje ale wątpię by także był grupą docelową :)

:
Nie wiem czy dokładnie łapię się na profil jaki założył sobie marketing OP ale wiem, że w przeciągu najbliższych lat kupię sobie jakiegoś PAMa na in-housie w kopercie 1950 - 312, 320, 321 czy coś w tym guście. :cool:

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Kuba, mam dobre zdanie o Twojej inteligencji, więc nawet jeśli go kupisz, to nie załapiesz się na założony przez OP profil grupy docelowej. :mrgreen:

:
Nie szkoda pieniędzy , można sobie samochód kupić albo co innego .

:
Wykonczenie tego werku przypomina mi to z moich seiko z lat 60, a dokladniej z 2451 i 6619.Jest staranne i dokladne,ale nie jakies super piekne.Mozna powiedziec minimalistyczne :lol:
(fotki akurat 6619):



"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Rudolf napisał/a:
Nie szkoda pieniędzy , można sobie samochód kupić albo co innego .


Heh, sorry Rudolfie ale gdybyś był nowym userem na tym forum to bym pomyślał, że sobie trollujesz :razz:

Foch und Ch.
:
Ja tylko szukam jakiegoś wyjaśnienia dla tego zakupu ;) Za nic nie widzę w dizajnie zegarka , za to przeciw na pewno by się coś znalazło do kupienia zamiast pama np. samochód .
Inwestycja , cóż jestem za, potrzymać go kilka lat a potem opchnąć jakiemuś narwanemu panerisiti z zarobkiem ;)

:
No to sobie dokładnie odpowiedziałeś tak jak ja bym Ci napisał. Mnie się dizajn podoba, samochód mam a i inwestycja byłaby nie najgorsza ;)

Foch und Ch.
:
Kuba do puki rozmowa na forum o homarkach np. takich ja zrobiłeś możemy porozmawiać ,masz moje pełne poparcie , co do oryginalnych zegarkach Panarai to z chęcią pójdę z tobą do salonu jak będziesz kupował , przy "kasie" położę ci rękę na ramieniu i wesprę blokując wyjście w razie słabości . Ja nikomu nie bronie oprócz sobie samemu :D

:
Rudolf napisał/a:
do puki


http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=10814 :cool:

Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:
Rudolf napisał/a:
do puki


http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=10814 :cool:


Za brakło ci argumentów ? normalnie jak ktoś nie ma co napisać odwołuje się do SJP :mrgreen:

Jeśli chodzi o błędy to tak zdarza mi się , ale mam prawdziwe papiery na to :)

:
E nie, Rudolf, sorry jeżeli tak to wyglądało. Przyjmuję twój punkt myślenia i nie zamierzam cię przekonywac bo niby do czego? :) Jak będę kupował PAMa w Jansenie to Cię zaproszę na uroczystość. :cool:

A co do ortografii to jakoś tak mi zazgrzytało i nie mogłem się powstrzymać.

Foch und Ch.
:
A mi sie Pamy podobaja,ten szczegolnie.Jakby bylo mnie stac,to bankowo bym sobie kupil.Ale,ze mnie nie stac,to nie mam problemu :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
A mi pamy tez sie bardzo podobaja, tylko raz bardziej a raz mniej. Teraz to znowu mi sie bardzo podobaja, chyba przez te ich nowosci :grin: Wogole firma strasznie sie szybko rozwija i wprowadza nowe materialy, tworzy wlasne mechanizmy itp itd wszystko na plus! Na dzisiaj moim faworytem bylaby 312 tylko z ze polerowana koperta, a takiej nie ma w katalogu. Moze kiedys tez kupie Pama, ale jak narazie pobawie sie w homarki ala pam :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.