Pomysł taki mam...
Odpowiedz do tematu

:
No teraz już musisz kontynuować losy tego projektu...gadaj zaraz jaki :wink: :lol:

qbapiasek
:
Czekam z niecierpliwością co z tego wyjdzie, a pasek wygląda naprawdę fajnie :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Zmiana polega na tym, by wygląd był mniej więcej taki:







:D

qbapiasek
:
I jaka cena w takim układzie wychodzi ?

:
Nooo na tych fotkach werk pokryty PVD wygląda znacznie lepiej, moim faworytem jest ten środkowy, te obłe, a właściwie krągłe linie....

:
Czarnulek w deche ten środkowy wygląda fenomenalnie - wybierz bramkę nr 2

Blaz
[Usunięty]
:
Oj, chyba popełniłem błąd. :wink: Tymi trzema zdjęciami chciałem Wam pokazać, że wybrałem zestaw koperta stalowa+mechanizm PVD. :D Środkowa koperta to jakiś niemiecki custom za 500 dolarów, więc tego raczej nie wybiorę. :wink:



Qba: koperta stalowa, customowe wskazówki, szafir i PVD mechanizm wraz z paskiem hand made to 100 dolarów z wysyłką. :wink:

:
No to teraz mogę zaakceptować tę stówę, przekonał mnie pasek :lol:

:
przejrzałem te oferty z getata gotowych zegarków i tyle pięknych :) a ta cena podana już w wysyłka do PL??

natomiast szkoda że nie ma takiego wyboru w częściach (ze trzy koperty które były w zestawach i strasznie mi się spodobały nie występowały w częściach, to samo z tarczami... )

Blaz
[Usunięty]
:
Jeśli jakiejś części akurat nie ma to do nich napisz. Czasami mają braki. To są ceny bez wysyłek. Do Polski wysyłka jednego zegarka to koszt 9 dolarów.

:
Dzięki Blaz za ten temat i namiary na sklep.



Będę sobie składał jakiegoś Radiomirka :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
A proszę. :wink:

Ja również ciągle się do tego przymierzam. :wink:

:
W tym sklepie podają jakie tarcze pasują do jakich kopert. Natomiast ja chciałbym tam włożyć Mołnię i nie za bardzo wiem jakie elementy zakupić by wszystko pasowało.



Od czego zacząć, pomóżcie.



Koperta radiomir satynowany mnie interesuje...

Blaz
[Usunięty]
:
Myślę, że kolega Svedo pomoże. :wink:

:
Wywiad, poczytaj sobie tutaj http://www.chinawatches.f...egarek,210.html



Generalnie zbudowanie takiego zegarka jest możliwe, jedyny problem to tarcza, ta od molni jest za duża, do tej koperty można tylko zamontować tarczę o średnicy 36,4 -36,5 mm ta od mołni około 39 mm, i trzeba ją dopasować do rozmiaru 36,4, tracisz wtedy naniesione na nią indeksy. Można oczywiście próbować z tarczą od asianunitasa ale wtedy nóżki nie pasują, i bez kombinacji się nie obejdzie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.