strona z linkami do trackingu
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki za info, też tak myślałem że to jakiś czas musi potrwać, ale musiałem zapytać dla spokojności :smile:

:
Dla wszystkich, którzy posiadają telefon z androidem polecam taką aplikację
http://www.appbrain.com/a...ereIsMyPackage.
Obsługuje 12 firm przewozowych i może być pomocna czasami :) jak się bardzo czeka na paczkę a jest się poza dostępem do komputera

Pozdrawiam
SG
:
China Post tracking - pokazuje paczki, które nie trackują się na innych stronach:

http://intmail.183.com.cn...sQuery.do?lan=0

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
msg nie bangla mi ta linka do trackingu.

:
Ona niestety tak ma, raz działa, potem nie działa :sad: Ale jak już działa to pokaże Ci Twoje zamówienie od TAO :mrgreen:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
OK sprawdzę jak wejdzie.

:
grizly - działa dzisiaj tracking na tej stronce co powyżej zapodałem. Pierwszy raz od tygodnia :mrgreen:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
A ja odkryłem, że moja przesyłka od Dajiwatch dotarła pod zupełnie inny adres w Polsce, niż podałem...tzn. tracking Poczty pokazuje, że została doręczona w Komornikach 1 :shock:
Mieliście już takie przypadki? Najlepsze, że drugi zegarek od Daji zupełnie nie jest pokazywany przez tracking - ani w HK ani w PL. Może majfriend pomylił numery przesyłek? Tak czy owak napisałem już do niego, zobaczymy co odpowie, ale to nie napawa optymizmem... :roll:

:
Swiateczny rush traffic po prostu i bajzel Chinlandii...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
torsen, A co zamawiałeś?

Ktoś ostatnio pisał, że dostał przesyłkę, której nie zamawiał...

:
Santino, wiesz może kto dostał to czego nie zamawiał? Może udałoby się wyjaśnić sprawę.
Zamawiałem dwa zegarki z promocji "Crazy to buy" w Dajiwatch.



Jeden to Marina Militare 44mm z małą sekundą. Dopłaciłem za łąbędzią szyję i w sumie wyszło 60$. Trackingu na niego nie ma - nawet na stronie HK. Tak, jakby w ogóle nie wyszedł od daji. Taki opis:

44MM Marina Militare black sandwich Dial Mechanical Watch
strap:75/115 Brown ; glass:mineral glass ; movement Asia 6497 swan neck US+7 (Plus $ 7 USD)



Drugi to Parnis pilot z małą sekundą na 6498 na brązowym standardowym pasku, za 55$. Taki opis:

44mm Parnis black dial Special @6 MECHANICAL Watch 6498
Strap Brown

Ten właśnie został dostarczony w Komornikach 1, zamiast w Rybniku.

:
torsen,
W jest ok było:

msg napisał/a:
Parnisa Pilota z"krzywymi indeksami" i Militarną Marynę.

Już nawet odpisał na mojego maila że bardzo mnie przeprasza za nieporozumienie i prosi o odesłanie zegarów do niego na jego koszt (i tu pytanie czy nasza poczta obsługuje taką opcję, bo nigdy z niej nie korzystałem )

W ramach zadośćuczynienia zostałem podobno apgrejtowany do VIP'a i mam mieć lepsze ceny - i to jest zdecydowanie OK

:
Santino dzięki, napiszę do kumotra PW.

:
A proszę. Chociaż chyba już odesłał....

:
Niestety już odesłałem :sad: Trza było się wcześniej odezwać. Może by się zgodził na wysłanie wewnątrz kraju i byłoby po sprawie. A tak pewnie jeszcze trochę poczekasz.

PW poszło.

If in doubt, FLAT OUT!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.