DIVER DAVOSA ARGONAUTIC
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Rudolf napisał/a:
Przez jakiś czas dawno temu mi się ta Davosa podobała , puki nie odkryłem świata niezależnych producentów diverów .

+1 .. no i fakt, że zegarek może i powinien mieć więcej, jak 42mm :wink: :mrgreen:

panomeik
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Davosa z gumtree.pl jest używana, jest to napisane w opisie aukcji. To tak jak z samochodem - wyjeżdżasz z salonu i jest ok. 15-20% tańszy, mimo iż ma przebieg 100km :mrgreen:

Stan: NOWY



:
Stan niemal idealny, założony kilka razy, jak wół w opisie.
To nie jest nowy zegarek.
:mrgreen:

panomeik
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Stan niemal idealny, założony kilka razy, jak wół w opisie.
To nie jest nowy zegarek.
:mrgreen:


czyli sa dwa woly bo jest tez stan: NOWY :mrgreen:

:
Ten ktoś uważa, że jak sobie założył i ponosił zegarek z pięć lub dziesięć dni to on dalej jest nowy .. A tak nie jest. TO JEST ZEGAREK UŻYWANY, WBREW TEMU CO JEST NAPISANE W NAGŁÓWKU AUKCJI. Sprzedający wyraźnie napisał, że używał zegarek.

:
panomeik napisał/a:
czyli sa dwa woly bo jest tez stan: NOWY :mrgreen:
trza czytać takie oferty między wierszami , może jak nowy ale używany , a to różnica , czasem jak nowy oznacza że był na łańcuchu ciągnięty za traktorem tylko 1000 m a nie 5000 m ;)
Jak nowy może też oznaczać 2 razy na ręku i nie podpasował kolor do terakoty :cool:

Blaz
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:

Jak nowy może też oznaczać 2 razy na ręku i nie podpasował kolor do terakoty :cool:


I chyba z tym przypadkiem mamy tu do czynienia. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-03-22, 13:15, w całości zmieniany 1 raz
panomeik
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Rudolf napisał/a:

Jak nowy może też oznaczać 2 razy na ręku i nie podpasował kolor do terakoty :cool:


I chyba z tym przypadkiem mamy tu do czynienia. :wink:

Dokladnie, taka tez informacje uzyskalem od Sprzedajacego.
Zegarek zostal zwrocony przez klienta, ktory zdecydowal sie na inna wersje kolorystyczna :wink:

TIK TAK
[Usunięty]
:
Witam serdecznie wszystkich "dezerterów" :P

Czytam to Wasze forum i banan nie schodzi mi z ust. :P

Blaz - prośba do Ciebie.
Blaz napisał/a:
Ceny polskiego "dystrybutora" są chore.
:

Możesz rozwinąć?

Blaz napisał/a:
Dlaczego paranoja? Ta Davosa jest dokładnie tyle warta i nie ma sensu za nią dawać więcej.
:

Swiss made z ceramicznym bezelem, wr 30 atm, szafirem z antyrefleksem i zaworem helowym na bransolecie z litej stali wart nie więcej niż 999 PLN...
Gratuluje wyczucia :P

Ostatnio zmieniony przez TIK TAK 2011-08-26, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
:
TIK TAK napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich "dezerterów" :P
Hej , witamy się w innym wątku , czytasz to pewnie wiesz ;)
Co do tematu co to znaczy ?
Cytat:
Swiss made z...

ten napis coś wnosi oprócz wyższej ceny .

Czy ceny polskiego dystrybutora są chore ?? możesz nam je w ramach ciekawostki przytoczyć .

TIK TAK
[Usunięty]
:
regulamin nie zabrania przywitać się tam gdzie się pisze. Darujmy sobie fanfary :P .


Oficjalna ceną światowa tej davosy to 548 EUR jest na każdej metce.

Żeby nie było, że jestem gołosłowny:
davosa
U mnie oficjalnie podobnie :
[ Edit Admin Nie promujemy własnych biznesóf w nieodpowiednim dziale i bez zgody tych co piszą te "bzdety" ]
A Ci co kupowali wiedzą , ze da się z tego urwać.

Nie rozumiem więc czemu ma służyć pisanie takich bzdetów....
W każdym razie tłumaczy to dlaczego nie ma Was tam , gdzie jednak znają się na zegarkach :P [ nawzajem]

Ostatnio zmieniony przez Rudolf 2011-08-26, 23:45, w całości zmieniany 1 raz
:
TIK TAK napisał/a:
W każdym razie tłumaczy to dlaczego nie ma Was tam , gdzie jednak znają się na zegarkach :P


Ja tam się wole nie znać tutaj, niż się znac tam gdzie wy :lol:

TIK TAK
[Usunięty]
:
Żyjemy w wolnym świecie :P .

Ale widzę, że moderatorka tutaj też bywa nadgorliwa i jeszcze na bakier z ortografią (bądź przesycona typową polaczkowością- nie wnikam w interpretację "óf"). Wiadomo było, że link do ceny miał jedynie funkcje informacyjną, a nie marketingową, ale jak nie ma argumentów to się kasuje...wiadomo...

Rozumiem, że rozwinięcia:
Cytat:
Ceny polskiego "dystrybutora" są chore.
się nie doczekam. Jakoś niczego innego się nie spodziewałem. Na merytoryczną dyskusję nie liczyłem.
Pozdrawiam i miłego weekendu.

Ostatnio zmieniony przez TIK TAK 2011-08-26, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Cześć Paweł :mrgreen:

miło że zaglądasz i czytasz!

TIK TAK napisał/a:
Nie rozumiem więc czemu ma służyć pisanie takich bzdetów....

to nie są bzdety! każdy ma równe prawo oceniać wartość przedmiotu przez pryzmat jego własności użytkowych, wykonania, użytych części składowych bez względu na sugerowaną cenę producenta/dystrybutora czy miejsce powstania
dla jednego cena 548 EUR będzie dobra dla drugiego nie tak samo może być z ceną 999 zł :mrgreen: w szczególności za bądź co bądź używany zegarek :mrgreen:
dlaczego - bo w podobnej lub niższej cenie można znaleźć wiele innych ciekawych propozycji

martwi mnie to że od razu chcesz użytkowników CW obrazić?
TIK TAK napisał/a:
W każdym razie tłumaczy to dlaczego nie ma Was tam , gdzie jednak znają się na zegarkach :P


Nie ma Nas TAM bo jesteśmy TUTAJ :mrgreen: wielu użytkowników CW jest także użytkownikami KMZiZ - teraz także i Ty :mrgreen:
Całe szczęście pluralizm traktujemy jak coś zupełnie normalnego i chyba to nie dziwi nikogo!

a propos tzw. znawców - też zaglądamy po sąsiedzku :mrgreen: ostatnio ich się trochę wyroiło! szczególnie w wątku dotyczącym oryginalności Pama preV :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
TIK TAK napisał/a:
Żyjemy w wolnym świecie :P .

Ale widzę, że moderatorka tutaj też bywa nadgorliwa i jeszcze na bakier z ortografią (bądź przesycona typową polaczkowością- nie wnikam w interpretację "óf"). Wiadomo było, że link do ceny miał jedynie funkcje informacyjną, a nie marketingową, ale jak nie ma argumentów to się kasuje...wiadomo...
Pozdrawiam i miłego weekendu.


Jeszcze jeden trolowy tekst - i zaliczysz pierwsze ostrzeżenie :-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.