Pomoc w wyborze dalekowschodniego sprzedawcy
Odpowiedz do tematu

:
Mam dokładnie tak samo, przesyłki wyszły z HK 17 kwietnia i słuch o nich zaginął. Żeby zostały objęte procedurą celną muszą najpierw "wejść na polski obszar celny" - czyli pojawić się w szukajce PP, moim zdaniem ktoś ich po prostu nie zeskanował i teraz szukaj wiatru w polu :???: Mam nadzieję, że dziś listonosz je dostarczy - przesyłki idą zdaje się jako listy, przed świętami jest zawsze mnóstwo listów i kartek do przerobienia na poczcie, mogły się o po prostu o kilka dni opóźnić. Ja liczę, że do PL dotarły 20 kwietnia wieczorem, może nawet 21, więc licząc 3 dni świąt po drodze to jeszcze nie taka tragedia - do końca tego tygodnia myślę można spokojnie poczekać :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-27, 09:49, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks a jaki nr przesyłki wbijasz w szukajce PP?

:
Panowie, do mnie przesyłka z Hong Kongu wyszła 22, a dzisiaj tj. 27 jest już u mnie. Nasza polska szukajka paczki dalej nie widzi. Także wniosek taki, że dopóki paczka jest w HK da się ją monitorować, a w Polsce jak zawsze :???:

:
Mairo napisał/a:
Iks a jaki nr przesyłki wbijasz w szukajce PP?


tzn, podać Ci mój numer? RBxxxxxxxxxxHK i RByyyyyyyyyyyyHK - zamawiane od Wenpingi.

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-28, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
dzięki Iks, oczywiście chodziło nie o Twoje nr przesyłek ale o to czy wbijasz tam nr HK Post - ba jak wbiłem swój to otrzymałem komunikat że nr jest nieprawidłowy. Ale to już nie ważne bo właśnie dziś odebrałem Pilota od listonosza :mrgreen: :mrgreen:
Zegar jest przepiękny szczególnie tarcza pięknie się mieni luminova świeci nawet, nawet co prawda jest krzywo naniesiona co szczególnie widać na trójkąciku :cry: szczotkowania są wykonane poprawnie a sama koperta jest wykonana starannie i symetrycznie to tyle jeśli chodzi o wrażenia wizualne. Żeby nie było tak pięknie to stwierdziłem że nie działa system szybkiej zmiany daty :evil: ale chyba nie będę odsyłał go wymiany tylko zaniosę do zegarmistrza, zresztą i tak miał tam trafić na smarowanko :grin: A zegarmistrza mam zaufanego bo ostatnio przy zmianie bateryjki pokazał jakie to cudo udało mu się kupić i co pokazał.......Parnisa Portuguese :mrgreen: a więc swój chłop :cool:

Mirek

: Czy do zakupów u Manbushije trzeba mieć kartę kredytową?
popełniłem zegarek, przyszedł mail, i jak klikam na link "zapłać teraz" wyskauje mi okienko "powiąż kartę kredytową" WTF :?:

Nie można zapłacić normalnie jak u Jacksona (przelew na adres mailowy)? Da się w razie czego anulować transakcję?

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Da się tam zapłacić normalnie paypalem, musiałeś coś poknocić przy kupnie, może wybrałeś niewłaściwą opcję zapłaty.

:
Skanceluj zamówienie i złóż jeszcze raz, powinna być opcja wybrania Paypala :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Albo napisz do nich, to ci dadzą adres na jaki masz paypalem przesłać pieniądze.

:
Wenping mi nie bangla, mozecie zobaczyc, czy sie dajecie rade polaczyc?

Dzieki.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
Też mi nie chodzi.

:
to nie pierwszyzna , raz na jakiś czas nie działa .

:
oki, dankiedankie.

ps. aaa... a jak doswiadczenia z daiji? bo sobie ogladam wlasnie?

Ostatnio zmieniony przez rybak 2011-07-31, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
marecky
[Usunięty]
:
Panowie czy ktoś z was jest w posiadaniu adresu mailowego do tego sprzedawcy?
na stronie nie widzę niczego na kształt 'kontakt"...

Blaz
[Usunięty]
:
Bo też od początku takiego maila nie było. Cały ten serwis jest taki tajemniczy... :mrgreen:

Pisz na info@getat-watch.com

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.