Poprzedni temat «» Następny temat
Mini Konkurs z wiedzy technicznej
Autor Wiadomość
auza
[Usunięty]

 #16  Wysłany: 2011-04-01, 15:48   

google, urząd patentowy i kilka pdf'ów :mrgreen: :twisted:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #17  Wysłany: 2011-04-01, 15:49   

auza napisał/a:
google, urząd patentowy i kilka pdf'ów :mrgreen: :twisted:


To tak jak ja :lol:
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #18  Wysłany: 2011-04-01, 17:26   

pisar napisał/a:
Eee tam...wg mnie to jest przyrząd służący do pomiaru zakompleksienia paskowego w leczeniu tzw. syndromu za szerokiego paska zwanego potocznie "zrób mi pasek 24mm lub więcej a ja dotnę go do mniejszych uszu".
W niektórych środowiskach ten typ choroby nazywany jest po imieniu i mówi się wprost o kompleksie wąskiego / małego ptaszka.

Dla wszystkich którzy się w tym momencie spocili / zdenerwowali / zauważyli u siebie symptomy pragnę nadmienić, że choroba jest w 100% uleczalna!! I tu dochodzimy do leczniczego zastosowania tego urządzenia, którego dokładny opis zastosowania pozwole sobie przemilczeć.

: )


Cytat:
W celu zdyscyplinowania userów niedostosowanych Dyrekcja Ośrodka zakupiła akumulator, kilka drutów i żabki. Napięcie podłączane do delikwenta będzie konsekwentnie zwiększane, aż do osiągnięcia satysfakcjonującej postawy.


:twisted:
 
 
pomyslownik 
Kierownik Pola Ryżowego
Homo Faber


Pies czy kot?: kot
Wiek: 41
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 1682
Skąd: Warszawa
 #19  Wysłany: 2011-04-02, 00:26   

Tarammmm !



KONIEC konkursu, przepraszam za długie milczenie, ale sprawy ważnej natury kumłoterskiej mnie zatrzymały w mieście i ledwom zdążył.



Ekhm, ekhm, jednoosobowe żuri po burzliwej naradzie (nawet nie wiecie ile mnie kosztował ów wewnętrzny dialog), siedząc za kolegialnym stołem przykrytym regulaminowym zielonym suknem, oznajmia co następuje:


Poziom konkursu był bardzo wyrównany, uczestnicy wielce się zaangażowali, propozycje i rozwiązania padały ciekawe i oryginalne.

Z uwagi na jakże wnikliwe spojrzenie Szanownych Uczestników na ów tajemniczy przyrząd, spojrzenie o skrajnie różnych biegunach, ale jakże prawdziwe, żuri postanowiło...NIE PRZYZNAWAĆ NAGRODY GŁÓWNEJ. Jednej. Tylko Dwie i to ex equo. :mrgreen:



Uczestnikowi Auzie za zaangażowanie od pierwszych chwil, chwytanie się poszlak, precyzyjne badanie lekko nieostrych zdjęć, umiejętność prowadzenia szeroko zakrojonego reaserch'u i prawidłową pięknie podaną odpowiedź.


Uczestnikowi Maxio za szybką fachową ocenę, brak wątpliwości (podejrzewam jakie wykształcenie techniczne) i właściwą odpowiedź, mocno i naukowo ugruntowaną.



Oczywiście urządzenie to, to jest właśnie Micromacrowawowygator teletechniczny - dla znawców było to oczywistą oczywistością i zapewne dla tego nie wzięli udziału by dać szansę innym - doceniamy.




Nagrody dla Zwycięzców wraz z prawem wyboru koloru powędrują wkrótce na skrzydłach poczty polskiej, po szczegóły zapraszam na PW.
Mam nadzieję ze konkurs się podobał, ze swojej strony na pewno powtórzę za czas jakiś.
Raz jeszcze dziękuję wszystkim Uczestnikom za przednią zabawę i dowidzeniasiępaństwu jak to się mówi. :mrgreen:
 
 
Maxio



Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #20  Wysłany: 2011-04-02, 13:10   

pomyslownik napisał/a:
Uczestnikowi Maxio za szybką fachową ocenę, brak wątpliwości (podejrzewam jakie wykształcenie techniczne) i właściwą odpowiedź, mocno i naukowo ugruntowaną.

......
 
 
auza
[Usunięty]

 #21  Wysłany: 2011-04-02, 18:13   

Cieszę się przeoooooooogromnie :mrgreen:
 
 
Maxio



Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #22  Wysłany: 2011-04-11, 22:18   

...nagroda doszła - wielkie dzięki...i nawet jest przywieszka, więc wszystko jest malinowo


 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #23  Wysłany: 2011-04-11, 22:20   

Noooo MAx , graty.
_________________
 
 
Maxio



Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #24  Wysłany: 2011-04-11, 22:23   

...sie gra sie ma...
 
 
Rudolf 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #25  Wysłany: 2011-04-11, 22:25   

Maxio napisał/a:
...sie gra sie ma...
się wie graty Maxio
_________________

 
 
Santino 



Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48251
Skąd: Łódź
 #26  Wysłany: 2011-04-11, 22:25   

Gratki dla zwycięzców!
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum