Prometheus JellyFish
Odpowiedz do tematu

:
to trytowe zdjecie moze byc ustawione w duzej ciemności. Anchar w takiej prawdziwej nierozproszonej niczym ciemności swieci dookoła jak mała latareczka...

FORZA Robert!
RK WRT
:
I teraz mam zagwozdkę którego brać: - czerwonego Benka, czy żółtego Prometeusza :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jak nie masz nic z trytem - brałbym Prometheusa :cool:

:
Pooglądałem, pomyślałem i już wiem co sobie sprawię na kwietniową wypłatę :razz: Tomek oczywiście to Twoja wina, bo to atak z zaskoczenia był na moją słabą silną wolę :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja bym chyba wolał dołożyć i kupić Marathona...podobny do niego ale Marathon o wiele fajniejszy.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Tryciaka bym brał bo nie mam żadnego

:
pisar napisał/a:
Ja bym chyba wolał dołożyć i kupić Marathona...podobny do niego ale Marathon o wiele fajniejszy.


O którym myślisz? Wszedłem na stronę, ale jakoś mnie żaden nie zachwycił :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
pisar napisał/a:
Ja bym chyba wolał dołożyć i kupić Marathona...podobny do niego ale Marathon o wiele fajniejszy.


O którym myślisz? Wszedłem na stronę, ale jakoś mnie żaden nie zachwycił :wink:


To mój trytowy faworyt póki co:


"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
eee to Promyczek ładniejszy! :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
A mój trytowy faworyt to taki (fotka zajumana Altecowi):


maciek
[Usunięty]
:
a mój faworyt trytowy dziś został w pudle i Wam fotki nie pokażę. :mrgreen:

:
pisar napisał/a:
Ja bym chyba wolał dołożyć i kupić Marathona...podobny do niego ale Marathon o wiele fajniejszy.

pisar, "dołożyć" to niezbyt dobre sformułowanie w tym przypadku :wink: , chyba, że masz na myśli używkę .. :idea:
Marathon to zdecydowanie wyższa półka, zresztą model przez Ciebie pokazany jest na mojej łyszliście od dawna .. I sobie tam pobędzie jeszcze bardzo długo :sad:
Choć ostatnio kilka dni temu na Zatoce używka w dobrym stanie (na oko, zdjęcia były w miarę, stan dla mnie 80-85%, troszkę rys na kopercie, deklu i bezelu) poszedł za niecałe $400 z wysyłką ..

:
Tomek, dla mnie to jest nadal dołożenie...skok jakościowy jest taki, że kilka stów wg. mnie opłaca się dołożyć.
Gdybym miał kupić swój jedyny zegarek to może to dużo jak na "dołożenie"...jednak jeśli kupuje co chwilę zegarek jakiś to już tylko kwestia decyzji odpowiedniej : )

Nie łam się Tomek i kup...zamiast kupować jakieś dwa - trzy "średniaki" kup jednego ale konkreta! ; )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Iks1984 napisał/a:
Pooglądałem, pomyślałem i już wiem co sobie sprawię na kwietniową wypłatę :razz: Tomek oczywiście to Twoja wina, bo to atak z zaskoczenia był na moją słabą silną wolę :twisted:


Wyrażaj się, Isku, wyrażaj, młodzież czyta...

Na Twoją silną słabą wolę :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.