Nowy wygląd forum!
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
: Nowy wygląd forum!
No panowie chyba już czas najwyższy na zmianę wyglądu forum :) Forum się rozrasta, rozwija a wygląda ciągle szaro, buro, nijak :) Ten etap w którym na forum było 40 użytkowników jest już za nami, teraz działamy bardzo profesjonalnie, na dużą skalę, to i musimy jakoś wyglądać. Co wy na to? Zatrudniło by się jakiegoś speca od grafiki, żeby zrobił porządny layout. Może wśród forumowiczów jest takowy :) Jak będzie potrzeba to ogłosi się jakąś ściepe narodową tak jak na codera i na serwer, no problem. Co wy na to? :)

:
mnie sie podoba tak jak jest. prosto i czytelnie. tak lubie :)

:
Dla mnie też jest dobrze i nie potrzeba zmian.

:
Mnie się podoba tak jak jest :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Darecki
[Usunięty]
:
Ale nikt nie chce zmieniać koncepcji forum, tylko wygląd:) jakoś to wszystko sensownie poukładać.

sagvartok
[Usunięty]
:
Ale wszystko jest fajnie poukładane. Mnie się podoba i kolorystyka i działy i funkcje...

:
Można by dodać alternatywną skórkę.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Kolory wbrew pozorom sa bardzo fajne, slecze czesto w nocy i ten szary jest zbawienny dla oczu. Mysle jednak, ze mozna by zrobic cos fajnego w naglowku z ta wersja logo co jest + fajne motywy z ladnych fotek zegarkow. Po prostu sam naglowek graficzny ew. uklad linow faq, search, memberlist itd. Szarosci tla i czarny tekst zostawic jak jest.

pozdr
s.

Darecki
[Usunięty]
:
Kolory można by zostawić w nowym layoucie.

:
Jak dla mnie jest dobrze - tło nie jest "oczojebne", nie razi, podział tematyczny jest czytelny, w przeciwieństwie do niektórych forów nie wyskakują zewsząd reklamy czy inne "księgi mord" - proponuję nic nie zmieniać :) Jest dobrze :)

Darecki
[Usunięty]
:
Nie no chyba nie mówicie tego poważnie. Styl jest taki jaki był w silniku, gdyby od początku był ustawiony różowy to też byście się przyzwyczaili i mówili że dobry jest :) ale nie o to chodzi. Kolory mogą zostać takie jakie są ale chodzi o to żeby tchnąć trochę życia w to forum, zmienić wygląd wizualny a nie koncepcję i styl.

:
Dołączę się do przedmówców.
Dla mnie jest ok.
A lepsze jest wrogiem dobrego!

:
życia ?? ja i tak nie nadążam z czytaniem. jak tu ma być więcej życia to trza będzie robote rzucić :)

:
Zrobicie co uważacie, ja tylko nie chciałbym tryliona wodotrysków które spowodują totalna mułowatośc - forum ma byc miejscem wymiany wiedzy i miłych dyskusji - proste, czytelne, szybko i sprawnie działajace - wodotryski to ZŁO które zasłania prawdziwa wartośc forum czyli treść :)

:
Ręce precz od forum i jego kolorystyki !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.