Boya Sanjurjo Badia Diver
Odpowiedz do tematu

:
Przemek nie marudź, tylko zapakuj swoją lepszą połowę i przyjeżdzajcie!

maciek
[Usunięty]
:
no jak będą projekty nurka CW pokazywali, to muszę ja też koniecznie być. :twisted:

:
ooo, Nadszyszkownictwo spoileruje o projektach w pokątnych wątkach :evil: teraz to normalnie będę sobie w brodę pluł jak nie dotrę na zlot :neutral: :evil: :!:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-22, 22:01, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Musisz dotrzeć, bo mamy interesa :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Iks1984, masz dotrzeć i już.
Bo cię TKM namierzy!

:
Mały update: na OceanicTime pokazała się dziś wzmianka o tym zegarku. Producent to firma hiszpańska Xerfa. Linka do artykułu --> TUTAJ KLIK , strona producenta: http://www.xerfa.net/ , ale poza możliwością kontaktu nic na niej nie ma.




Blaz
[Usunięty]
:
Boschett-like. :mrgreen:

Spam
[Usunięty]
:
Całkiem całkiem, poza wskazówką godzinową, która kolorem mnie osobiście rozprasza

Ostatnio zmieniony przez Spam 2011-05-22, 18:40, w całości zmieniany 1 raz
:
niebieski hipnotyzuje na tej carbon tarczy

:
Xerfa to też producent pasków do zegarków (drożyzna :shock: ) --> sklep TUTAJ KLIK

Mają też stronkę na Facebooku, z której jumnąłem poniższe fotki .. TUTAJ KLIK















I inne, znalezione w sieci ..









EDYTA 1: Coś mnie męczy ten zegarek .. Napisałem do Xerfy, gdzie? ile? czemu tak drogo? :mrgreen:

EDYTA 2: producentem kopert do tego zegarka jest firma Longio Watch Co. z Hong Kongu. (strona --> http://www.longiowatch.com/index.html )

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-05-22, 21:17, w całości zmieniany 2 razy
:
Z niebieską wskazówką robi wrażenie.
Fajny odważnik.

:
To którego Tomek wolisz, z niebieską, czy z czerwoną, abym wiedział, który mi się bardziej podoba ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Z czerwoną ..

:
Tomek napisał/a:
Coś mnie męczy ten zegarek .. Napisałem do Xerfy, gdzie? ile? czemu tak drogo? :mrgreen:


jateżchce! :mrgreen: ...ale, sądząc po cenach pachów - 650-1000erło będą chcieli jak nie lepiej :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
300-400€ na pewno raczej nie :evil: .. Pewnie będzie coś bliżej Twojej górnej sumy ..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.