Czarna kwarcowa Marysia
Odpowiedz do tematu

:
Jak dla mnie super :mrgreen: Czy można poprosić link do strony ?

:
Chodzi Ci o stronę Panerai'a?

:
Raczej stronę gdzie kolega zamówił te maryske :wink: Na razie średnio się orientuje w 'homarach' ale coraz bardziej się wciągam :mrgreen:

:
i bardzo ładnie z tą niebieską - mnie się podoba

Skate or die!
leonid
[Usunięty]
:
A da się dostać kwarcową maryśkę a'la panerai 112? Szukałem wszędzie kiedyś, ale nie zdołałem znaleźć.

Pietrek
[Usunięty]
:
Nie widziałem, osobiście wolę głośno cykającego unitasa, ale przy silnej determinacji można próbować samodzielnej produkcji na jakimś kwarcowym mechanizmie.

Partyzant
[Usunięty]
:
mi się osobiście nie podoba, dla mnie więcej uroku mają sterylne krabiki

: Re: Czarna kwarcowa Marysia
Pietrek78 napisał/a:
Zaszczepiłem Marysi wskazówki do unitasa. Subtarczowe da się podmienić niemalże z marszu...



Jak bardzo z marszu podeszły? Sam chcę podmienić (sensu u zegarmajstra, bo sam to bym tylko spsuł) i się zastanawiam czy jakaś rzeźba w tym była, czy faktycznie wystarczy wpiąć i działa.

Swoją drogą świetne te nasze kwarc-chrono, choć szybki to mamy słabiutkie...

Pietrek
[Usunięty]
:
Podeszły z marszu bardzo :wink: Jedną tueljkę zdaje się ciutkę podgniotłem, żeby ciaśniej siedziała, a druga po prostu weszła przy użyciu brutalnej siły.

:
Pietrek78 napisał/a:
Podeszły z marszu bardzo :wink: Jedną tueljkę zdaje się ciutkę podgniotłem, żeby ciaśniej siedziała, a druga po prostu weszła przy użyciu brutalnej siły.


O taką kumoterską odpowiedź mi chodziło. Teraz muszę poszpamować za dwiema wskazówkami, bo majfrendzi niestety cale zestawy oferują, i przy okazji zmiany szkiełka zmienię i te kurduple.

A czym malowałeś sekundówkę? Wygląda jak z fabryki.

optyk
[Usunięty]
:
Na rubber strapie wygląda bosko. Ma ktoś lub miał taką wersje http://www.jacksontse.com/mm039.html szkoda, że datownik biały ale chyba da się obejść...

:
Ja mogę mieć ;)
Mam jeden zegarek na tym mechanizmie , tylko że chińczyk się pomylił to 7753 a nie 7750 .

optyk
[Usunięty]
:
yhym tylko pytanie, ten biały datownik mnie gryzie co z tym zrobić??? można wymienić na czarny ???

:
To już raczej we własnym zakresie , oni są tylko re-selerami . Nic nie montują na miejscu .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.