Poor man's Submariner
Odpowiedz do tematu

Czino
[Usunięty]
:
Nie no to na pewno-przecież wcale nie myślałem, że tańszy będzie niż przed liftem ;)

:
Pewnie, tym niemniej, jeśli oni za psiknięcie na czarno liczą sobie tyle samo, co Rolek za wyprodukowanie (a nawet nie, biorąc pod uwagę marże), to już IMO przeginka ;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Tomek napisał/a:

W formie ciekawostki :twisted: , dla Smoka, może się skusi:


już z Robciem obczajamy temat Gaytony :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
bEEf napisał/a:
Pewnie, tym niemniej, jeśli oni za psiknięcie na czarno liczą sobie tyle samo, co Rolek za wyprodukowanie (a nawet nie, biorąc pod uwagę marże), to już IMO przeginka ;)


Ale zdajesz sobie sprawę, że ich to "psiknięcie" kosztuje tyle samo, co Rolexa "wyprodukowanie", c'nie :?:

:
Czino napisał/a:
Napiszę z ciekawości :twisted:


TUTAJ KLIK masz inną firmę, zajmującą się customizacją Rolexów. Ceny są :twisted:

A nawet majstrują przy AP.





i Patka:



Dla przykładu cena tego ostatniego to 26 000 łabędzi :grin: . Ot, taki zegarek dla ludu .. :wink:

Spam
[Usunięty]
:

:
PP chyba trochę zyskał... :oops:

J. :twisted:

:
Żaden wstyd stwierdzić fakty oczywiste :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
No ale uczucia patriotyczne, duma narodowa, Orzeł Biały, Dupa Blada...

Cholera, chyba znowu coś poplątałem :wink:

J.

Blaz
[Usunięty]
:
Gdyby jeszcze zgubili tą pseudografikę z Księżycem i z ceny obcięli trzy zera, to zdobyłbym się na patriotyczny gest. :mrgreen:

Ale tak serio, to koperta Nautilusa mnie się mocno podobuje. Tylko resztę z mety bym wywalił. :grin:

O AP nie będę się wypowiadał, bo już na zawsze będzie mi się kojarzył z pewnymi personami z pewnego forum. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-08-16, 09:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Mówta co chceta, ale jakbym miał mieć jeden zegarek, to chętnie bym wybrał taki:

Ino z czarną tarczą najlepiej.

:
zasłyszałem właśnie taką opinię kiedyś że jakby ktoś miał mieć jeden zegarek to ten PP Nautilus , ciekawe i to nie tylko jedna osoba to mówi .. o prestiż chodzi czy o względy estetyczne ?

:
Ten Nautilus ma jedna bezwzględną zaletę. Koperta świetnie leży na nadgarstku, wogóle nie czuć że jest to, co by nie mówić, klocek :!: Mierzyłem go jednocześnie z Junghansem Maxa Billa - i prawdę mówiąc nie wyczułem róznicy :!: Stylistyka ... cóż ... ja bym go z boku skończył na linii lunety, ale o gustach się nie dyskutuje podobno ;-)

:
O to się właśnie rozchodzi, że jest męskich rozmiarów, a leży świetnie na ręku.
Oczywiście nie miałem możliwości nosić dłużej, tylko przymkerzyłem :-(

:
Odkopię trochę temat (modów proszę o wyrozumiałość) zawężając jeszcze bardziej budżet.

W najbliższym czasie mam zamiar nabyć taniego homarka Suba (budżet c.a. 300 PLN)
Do wyboru jest więc: Bagel / MQJ, Chronotac, Alpha, Parnis ("without logo").
Mam prośbę do Kumotrów posiadających kilka z wymienionych modeli o opinię, głównie porównanie jakości ich wykonania.
Posiadam już, co prawda, Bagel'a ale opinii nie mam o nim zbyt dobrej (to chyba najniżej notowana "marka" z wymienionych).
Pojedyncze opinie można znaleźć na forum, ale chodzi mi o zestawienie w jednym wątku - choćby jako pomoc na przyszłość dla nowych użytkowników.

Pomożecie ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.