Nowe Parnisy power reserve
Odpowiedz do tematu

:
patafian, - nie, taki dekiel mi bardziej odpowiada, zresztą i tak ze mną nie zostaje.
Stasiu, - mnie też nie przekonuje, chociaż osobiście uważam, że wygląda lepiej niż poprzedni "dziurbilon".

:
Nie przemawiają do mnie te zegarki :twisted:
Jakoś styl bizancjum podoba mi się tylko w ruskach, one nawet "rzygając" złotem dalej mają swój urok :mrgreen:

:
Ciekawe, że z przeszkolonego dekla zrezygnowali.

:
Wreszcie wygląda na bardziej dokończony - poprzednie modele miały za dużą szybkę - za dużo wnętrza odsłaniały...

Wojtek

Pozdrawiam
Wojtek
:
A mnie sie bardzo podoba [wiem, zboczony jestem :mrgreen: ]
Z cenami na jebayu troche sie wydurniaja, i szlag mnie trafia bo przegapilem licytacje, na ktorej poszedl za niecale 160 zeta :evil:

Noze tez lubie
:
Nie ... jakoś nie i jeszcze raz nie. Mają znacznie atrakcyjniejsze sztuki ... ten przeładowany jakiś takiś. Ale gust jaki jest każdy wie ;)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Chętnie "obmacałbym" go na żywo. W sumie jak tak na niego patrzę, to nawet nie jest zły. Co prawda daleko mi do chęci posiadania takowego, ale zaczynam rozumieć, że naprawdę może się podobać.

:
Dorzucę wam jutro trochę lepszych fotek. Podoba mi się bardziej niż zwykły dziurbilon ale moim zdaniem i tak bizancjum :mrgreen:

:
Uuuuuuuuuuuuuu, toć to bogactwo wenszy...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jakie bizancjum :mrgreen: . Toż to są wiszące ogrody babilonu w czystej postaci - Czyli tak jak lubie :grin:

Noze tez lubie
Animaes
[Usunięty]
:
Panowie, a w jaki sposób (o ile w ogóle) można zlikwidować skalę małej sekundy?

:
Zamalować lakierem do paznokci?

eltonik
[Usunięty]
:
Mam takowego od miesiąca.
Prezentuje się naprawdę ciekawie, i słysząc głosy że jest przeładowany, no coż może trochę, ale zależy kto co lubi.

Pozdrawiam

Artur

: kolejny nowy Parnis
Tego chyba jeszcze u nas nie było.
Byzanyum pełną gębą:


Segoy
:
późne rokokoko :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.