47mm Big Egi by Daevildog
Odpowiedz do tematu

:
Sorry, ale ta koperta w ogóle do mnie nie gada.
Dodatkowo sekunda jest nieproporcjonalnie mała. :razz:

:
Fajnie sie prezentuje na nadgarstku! Kiedyś nawet myślałem o tym zegarku i jakims fajnym modzie. Skoro to jest St25 to możnaby w tym kółku brevatato umieścić okienko na date. Myślałem też żeby zastąpić napisy radiomir panerai, napisem u góry egiziano a na dole grosso, no ale to tylko takie moje dywagacje :roll:
Mógłbyś mu umieścić zamiast tych cienkich teleskopów jakieś grubsze śruby albo bolce na stałe.

Blaz
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Sorry Kuba, ale mnie się tak średnio widzi...


Ja bym powiedział nawet więcej, ale w sumie ten zegarek to kwintesencja panerajostwa, więc czego my oczekujemy? :mrgreen:

Co bym nie mówił o zegarku, gratuluję wygranej, bo to zawsze cieszy. :grin:

:
Korba napisał/a:
Wygląda nieźle. Ale czy te napisy na tarczy, to tak zostaną?? Udaje cos czym nie jest w końcu.


Ano właśnie, jak dla mnie za bardzo udaje i dlatego dostanie nową tarczę by "Foch und Ch." i wtedy to będzie prawdzisty homar. Wskazówki też poprawię - zedrę do mosiądzu. Nałożę tez swoją lumę bo ta nieco za słaba. :cool:

Santino napisał/a:
Sorry Kuba, ale mnie się tak średnio widzi...


I bardzo dobrze! Jest szansa, że przez dłuższy czas będzie jedyny na forum :razz:

Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:

Santino napisał/a:
Sorry Kuba, ale mnie się tak średnio widzi...


I bardzo dobrze! Jest szansa, że przez dłuższy czas będzie jedyny na forum :razz:

Slaba szansa,bo zostalem jeszcze ja :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
I ja :mrgreen:

:
Przyzwoitości żadnej ta dzisiejsza młodzież nie ma :???:
:razz:

Foch und Ch.
:
Biiskupia szata już nie onieśmiela kmieciów, ot w czym leży problem, Wielebny Jakubie :lol:
Ale dobrze że będziesz modował, bo w TEJ postaci łamie nawet moje bardzo liberalne standardy.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-06-24, 16:42, w całości zmieniany 1 raz
:
No właśnie Mości Alamosie, w tej formie przekracza nawet poziomy hipokryzji jakich dorobiłem się przez lata posługi. Tak czy siak dziś wieczorem i tak go założę - oczywiście w ramach umartwiania się i podtrzymywania w sobie nienawiści do ZUA. :razz:

Foch und Ch.
:
Jest to postawa godna kapłana :lol:

:
Ja bym nie modowal,ale moja dusza i tak smazy sie w piekle juz :twisted:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ja sie zastanawiam nad Big Egi 60 mm którego to ma w ofercie manbushije. Pewnie i inni też, ale nie chce mi sie szukać. Nie wiem po co mi taki potwór, ale jako ciekawostka mógłby być :)
Tylko że wszelkie wydatki zegarkowe przekładam na po powrocie z urlopu w Czarnogórze. Teraz budżet by nie wytrzymał.

:
Też nad nim myślę, ale czekam aż ktoś zrobi to pierwszy i zaprezentuje zdjęcia nadgarstkowe :mrgreen: .
Przeraża mnie trochę te 60mm, ale jednocześnie fascynuje :twisted: .

jakub
[Usunięty]
:
Boski sikor.

:
TowRoupas napisał/a:
Jest zaje....!
Kurna
Bogatemu to i byk się ocieli :evil:


A biednemu to wiatr w oczy i ch*j w d**ę... :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.