Armida
Odpowiedz do tematu

:
Tomek napisał/a:
EDYTA: w TYM WĄTKU na WUS pokazały się świetne zdjęcia prototypu Tempesta autorstwa DEMO111. Pozwoliłem sobie jumnąć. Świetny zegarek ...

...no niby wszystko fajne, ale lekko przekombinowane moim zdaniem. Boki koperty byłyby lepsze bez tego "wcięcia". Kształt uszu jest świetny, ale przez to wcięcie z boku wiele traci. Osłona koronki też lekko przekombinowana. No i tarcza jakaś taka mała się wydaje w porównaniu do reszty zegarka.



...ale to moje zdanie

:
Na mój gust trochę przekombinowany. Zbyt szpanerski. Ale zły nie jest. Teston oczywiście.

Ostatnio zmieniony przez SEAMASTER 2011-08-11, 23:25, w całości zmieniany 1 raz
:
W związku z ogólnoświatową modą na zegarki w kopercie z brązu Armida nie mogła być gorsza i wkrótce w sprzedaży A1 w brązie :grin: .
Cytat:
The CuSn8 bronze case, which measure 45mm x 19mm with a lug to lug measurement of 50mm will be offered in three bronze finishes: blasted, brushed or polished.

Cenka opada przy $1200, preordery wkrótce ruszają :mrgreen:



Więcej na OceanicTime

Blaz
[Usunięty]
:
Ale na brązową koronkę to zabrakło funduszy? :mrgreen:

:
To ciekawa przypadłość większości zegarków w tych kopertach .. Widocznie tak musi być ...




:
widocznie koronek z brązu się nie robi :)

Blaz
[Usunięty]
:
Sądzę, że raczej to powłoka w kolorze brązowym, a ta może na koronkach się przecierać. :grin:

:
pewnie tak .

:
Blaz napisał/a:
Sądzę, że raczej to powłoka w kolorze brązowym, a ta może na koronkach się przecierać. :grin:


Jeśli byłaby to powłoka, czemu Moray Bronze jest prawie dwa razy droższy od zwykłego? Nawet od wersji PVD.
W przypadku Magretki cena jest porównywalna ze zwykłym modelem.

:
nieźle wyglądają te koperty w brązie :grin: , ale zwykła koronka trochę psuje całość :???:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Blaz
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Blaz napisał/a:
Sądzę, że raczej to powłoka w kolorze brązowym, a ta może na koronkach się przecierać. :grin:


Jeśli byłaby to powłoka, czemu Moray Bronze jest prawie dwa razy droższy od zwykłego? Nawet od wersji PVD.
W przypadku Magretki cena jest porównywalna ze zwykłym modelem.


Jakieś wytłumaczenie tej koronki musi być. :cool: :mrgreen:

:
Ofc nie neguję tego, co napisałeś. Być może tak jest. Nie mam zielonego pojęcia, ile droższe ( i czy aby droższe) jest wyprodukowanie koperty z brązu.
Btw - ma ktoś doświadczenia z kopertami z tego materiału? Jak z trwałością? Nie pokrywa się po jakimś czasie nalotem? Szczególnie, że będzie teoretycznie narażona na kontakt ze słoną wodą (w końcu to nuras).
Pytam w kontekście ewentualnego preorderu Magretki Bronze :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-10-15, 21:08, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
Ja też nie wiem czy tak jest, ale tak na chłopski rozum biorąc to może chodzić o trwałość powłoki, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że koperty są z litego brązu. :wink:

Sam brąz jest trwałym stopem. Nie na darmo medale są złote, srebrne i brązowe, a nie cynowe, cynkowe, ołowiane czy inne. :grin:

:
Ale w zegarkach powlekanych powłoką pvd ten problem nie występuje, koronki są w kolorze powłoki.

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie dlatego się zastanawiam. :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.