Armida
Odpowiedz do tematu

:
ladne jak sie kupuje pierwszy zegarek...

... i nudne jak sie juz ma kilka

s.

:
Trochę się zastanawiałem nad kupnem Armidy... No bo podobna do wszystkich. Ale po kilku dniach noszenia, a było to jakieś trzy miechy temu, uznałem, że nie mogę się jakoś z nim rozstać na dłużej. Potem nawet sprzedać chciałem i eksperyment się nie powiódł. Do zegarka trzeba się przekonać i mieć gdzieś konwenanse i opinie innych. Bo lupka, bo srupka, bo roleksowaty, helsonowaty... A gdzie w tym wszystkim MOJE zdanie. Ma się podobać właścicielowi i dobrze leżeć na rączce. Ja ze swojej Armidy, mimo, że podobna do innych diverów, zadowolony jestem całkowicie. Brakuje mi tylko do niej solidnej bransolety.

:
Taki niebieski (przedostatni) z bezelem od ostatniego - w dobrej cenie, to bym rozważył :-)

:
cena jest nienajgorsza - z kodem rabatowym 599$ z wysyłką :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Hmmm...
To dla mnie troszku za drogo :-(

:
Szczególnie, że w tych pieniądzach są moje ulubieńce i faworyty :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
to taka ulubiona cena producentów niezależnych z tego co zauważyłem, quality za to nie kupisz, a poniżej tej kwoty też raczej nic ciekawego nie ma :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jeśli ktoś z tu obecnych zdecyduje się na Armidę, chętnie dołączę się do grupowego zakupu. Wybrałbym wersję niebieską, taki jak przedostatni, jednak z oznaczeniem A3 ze względu na szerokość bransolety 24mm. A4 to tylko 22mm bransolety, "tylko" 17mm grubości (A3 18mm), data na szóstej (A3 na 4.30) i trochę cieńsze uszy niż w A3. A3 jest wg mnie masywniejsza i wybrałbym właśnie ją. Wersja niebieska A3 i A4 przypomina mi niebieskiego Helsona Shark Divera, który jest dla mnie diverem idealnym, niestety w tej chwili już prawie nieosiągalnym.

Ostatnio zmieniony przez SEAMASTER 2011-11-01, 14:20, w całości zmieniany 5 razy
:
Chyba taniej wyjdzie indywidualnie jednak - dwa zegarki w jednej paczce to proszenie się o VAT, nie wspominając o tym, że kupując dwa i używając kodu rabatowego zyskasz tylko 100$ - robiąc dwa zamówienia zyskasz 200$ :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
proszenie się o VAT


Nie robiłem takich zakupów, swoją Armidę kupiłem od pierwszego właściciela. Ile to mniej więcej wyjdzie? Czy ktoś ładnie, jak krowie na rowie napisze mi jaki jest mechanizm takiego zakupu?

Ostatnio zmieniony przez SEAMASTER 2011-11-01, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Cena zegarka + cena wysyłki pomnożone przez 0,23 daje Ci kwotę VATu, którą zapłacisz. Cło można pominąć, bo to kilka PLN.

:
Tak dokładnie, płatności w sklepie obsługuje cccnow czy ccnow (jakoś tak) przy checkoucie wpisujesz kod rabatowy : oceanictime lub timetechtalk - obniża cenę o 100$ :razz: Przesyłka idzie z Hong Kongu czy Singapuru, deklaruja to jako gift więc jest szansa ominięcia opłat celnych - oczywiście trzeba dodać, ze na tym forum nie popieramy takich praktyk i zawsze z chęcia uiszczamy wszelkie niezbędne opłaty :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dzięki koledze z forum (wielkie dzięki xylog), drogą kupna nabyłem taki o to paseczek Maratac przeszywany pomarańczową nicią. Do kompletu klamra znanego polskiego "bucklemakera" i taki efekt końcowy z moją ukochaną Armidą A1 Diver:







Wrażenia ogólne dobre ale po mojemu część paska z dziurkami mogłaby być trochę dłuższa, bo na moim nadgarstku końcówka ledwo mieści się w drugiej szlufce. Optycznie to trochę dziwnie wyglądało więc dołożyłem jedną gumową szlufkę. Poza tym to taki mój fetysz, w każdym zegarku staram się mieć jedną szlufkę pomarańczową ;) A w diverku to już obowiązek! I jeszcze jedno: pasek mógłby być grubszy. Ale z zakupu jestem na razie zadowolony ;) Dzięki Panowie za sugestie i pomoc!

MOD EDIT: kolor czerwony zastrzeżony jest dla modów i adminów :wink:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-08-04, 16:10, w całości zmieniany 1 raz
:
I jest super ..

:
A1 z Miyotą i brązową tarczą i łykam bez popity...
A niestety brąziak ma brązową kopertę i ETA w środku...

Co nie zmienia faktu - FOK JU!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.