Który pilot PARNIS?
Odpowiedz do tematu

:
Nie kupa!
Miałem takiego pilota z czarną tarczą.
Wszystko było całkiem ok

Po prostu ten szary Parnis 47 mm jest jeszcze lepszy!

lukaszkul
[Usunięty]
:
Bardzo go tu chwalili ale obawiam się rozmiaru, nie chcę chodzić z patelnią. Myślę że 44 mi zupełnie wystarczy, choć to też kwestia kształtu koperty, uszu, może znajdę fotkę 47-ki na ręce to pomyślę.

Myślałem że miałeś jakieś złe doświadczenia z tym modelem i uważasz go za szmelc.
Dobrze że nie:)

lukaszkul
[Usunięty]
:
Bardzo fajna taka koperta, też mi nie odpowiada ta polerka na oryginale, ale chyba nie ma wyboru i trzeba taką kupić. Kto takie coś robi i jak to finansowo wygląda?

To rozumie jest 44, bo coś o damskim rozmiarze pisali złośliwcy:)?
Szukam zdjęć 47 na nadgarstku ok 18 cm.

:
lukaszkul napisał/a:
na razie mam dylemat, nie pierwszy już raz - 44 czy 47?
Muszę poszukać fotek może się przekonam do tego większego.
Czy te koronki są zakręcane? Myślę że nie ale wolę się upewnić.


Tu Ci odpowiem:
koronka w 44 mm nie jest zakręcana.
Nie wiem zresztą po co by miała być - przy zegarku z naciągiem ręcznym raczej nieczęsto się stosuje zakręcane koronki.

Piaskowanie robił mi MirekL.

lukaszkul
[Usunięty]
:
Pytam o koronkę bo w Vodolazie już mi serwis przerobił na niezakręcaną, to fatalne rozwiązanie przy mechaniku.
Co do piaskowania dobrze wiedzieć, ale na razie muszę go kupić to się potem zobaczy.
Dzięki za wiadomość.

:
Proszę
Forum rządzi, forum radzi, forum nigdy Cię nie zdradzi!
:-)

:
lukaszkul napisał/a:
Pytam o koronkę bo w Vodolazie już mi serwis przerobił na niezakręcaną, to fatalne rozwiązanie przy mechaniku.
???? jak to tuleję z gwintem wywalili , przecież to jakąś kpiną zalatuje .. zamiast poprawić błąd to go eliminują pozbawiając klienta zakręcanej koronki ??
ostro :twisted:

:
U mienia dwa chińskie piloty póki co.
Czarnego na 44mm


oraz szarego na 47mm


W sumie nie zastanawiałem się, który fajniejszy. Chyba oba, więc kolego lukaszkul, kup oba :)

hrg.pl
:
lukaszkul napisał/a:
I dlaczego SEGOY mówisz że ten pilot który mnie interesuje to kupa a nie zegarek?


No doooobra.... nie kupa :-)
Ale w porównaniu z tym pilotem 47 mm to naprawdę wypada blado. Chudy taki jakiś, mały. Wskazówki ma brzydsze i generalnie wszystko. No to taka moja prywatna opinia. Nie dlatego że mam 47mm, bo miałem obydwa. Ale ten 44 odpakowałem, założyłem, obejrzałem i tego samego dnia puściłem do ludzi.

No ale jak ci się podoba - to najważniejsze, żebyś ty był zadowolony :-)
U mnie nawet osławiony Ticino big pilot nie wytrzymał konkurencji z Parnisem szarakiem :mrgreen:

Proszę - zdjęcie na nadgarstku 18 cm (około).


Ostatnio zmieniony przez Segoy 2011-07-07, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
Piękny ten Parniak-szarak. Bierz szarego, a 47mm się nie bój przy takim nadgarstku. Ludzie o mniejszych ręcach kupują takie zegary i je noszą zadowoleni :-)

:
lukaszkul, miałem tego czarnego, sprzedałem go bo mi nie podszedł, jak koledze wyżej. Na żywo sporo traci. Jeżeli chodzi o rozmiar mam podobny nadgarstek jak Ty i uważam, że 44 będzie ok. 47 + ta duża koronka może by niewygodnie, ale to takie moje luźne przemyślenia.

:
Jako posiadacz 47mm potwierdzam, że duża koronka może się wbijać. Trzeba go nosić wysoko.

Za to koperta 47mm leży na łapie duże lepiej niż 44mm - przynajmniej na mojej :D

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
lukaszkul
[Usunięty]
:
Cytat:
jak to tuleję z gwintem wywalili , przecież to jakąś kpiną zalatuje .. zamiast poprawić błąd to go eliminują pozbawiając klienta zakręcanej koronki ??
ostro :twisted:


Niestety miałem problem z zakręcaniem tej koronki w Vodolazie, więc zdecydowałem że WR100 nie jest mi potrzebne bo nie pływam z tym zegarku - mimo jego wodnego przeznaczenia, więc teraz mam koronkę na wcisk, wszystko działa, deszcz, chlapanie mu nie szkodzi - o to mi chodziło.

SEGOY No jeśli to jest 47 na nadgarstku ok.18 to wygląda jak mój 44 na moim ręku.
To jednak dużo od koperty zależy. Mnie się ten kabestan trochę wbija w rękę i przy 47 boję się że będzie jeszcze gorzej :)
Trzeba te 47 wziąć pod uwagę, bo ten szary na brązowym pasku wygląda super.

Ostatnio zmieniony przez 2011-07-08, 09:22, w całości zmieniany 2 razy
mdlubala
[Usunięty]
:
A może takiego pilota


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.