Nowo wypatrzone Szanghaje
Odpowiedz do tematu

:
Hmmm... hmmm właśnie odkryłem ten wątek Shanghai'ach. Mało używany... cool

Znalazłem takiego: Shanghai T23:









Koperta stalowa, średnica 37 mm bez koronki, grubość 11 mm. Jest także w wersji z czarną tarczą.

Można to, to nabyć za ok. 45-65 USD + opłaty dodatkowe zależne od miejsca zakupu.

Zdjęcia od jednego chińczyka co to sprzedaje na Taobao.

John Smith
:
Ta koperta mi nie konweniuje z tarczą... i te kropki lumy okropne i jeszcze w dodatku zapewne nie świecą. :głową w mur:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nooo... lumę, to mogli sobie darować. Jednak trzeba pamiętać, że Chińczyk ma, niejaką skłonność do przesady :))

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-01-29, 21:31, w całości zmieniany 1 raz
John Smith
:
Michał, qwa, co Ty taki defetyzm ostatnio wszędzie siejesz? plask
Dlaczego luma ma nie świecić?
To czy się podoba, czy nie to osobna historia.

Mnie nie. ;-)

:
Tak naprawdę, to nie wiadomo czy to luma, choć wygląda jak luma :))

John Smith
:
Santino, żaden defetyzm. Chińczyki świecą takse, a tutaj zdecydowanie ta luma nie pasuje, więc nie dość, że jej być nie powinno to jeszcze pewnie nie świeci. A tam... no wiesz.. na moim monitorze kolor nie jest taki jak oczekiwałem, ale skoro mówisz, że jest fpyte to biorę w ciemno. Niemniej pomelepecić mogie.

[ Dodano: 2013-01-29, 22:11 ]
JohnSmith napisał/a:
nie wiadomo czy to luma


Luma musi, inaczej to by była totalna porażka - imo.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-01-29, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Luma musi, inaczej to by była totalna porażka - imo.

Fakt, nie dałem: ;) Miałem na myśli, że ta nieświecąca luma, to nie luma :))

W zasadzie, to może można ją "zdrapać" jakoś z tarczy. Zapewne, bez problemu odpadnie cool Wtedy nie będzie miało znaczenia, czy świeci, czy nie hmmm

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-01-29, 22:17, w całości zmieniany 2 razy
John Smith
:
Michal, m177 tez ma lume. I swieci :) ... Ten to zadna nowosc. Mam go z grafitowa tarcza.

:
ALAMO Podejrzewałem Cię, ze masz taki :))

Może i nie nowość... Chciałem wątek ożywić (wśród Shanghai'ów można coś ciekawego znaleźć), choć może się to nie udać. Zainteresowanie chińskimi zegarkami nie produkowanymi na rynek zewnętrzny (nie chiński) nie jest duże nawet na forum China-Watches :oops: . Zapewne ze względu na rozmiary takich zegarków. cool

John Smith
:
Nie pamiętam, czy taki już był pokazywany?





:
Sekunda :shock: - odlot - nosiłbym takie :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Taaa teraz odlot, a jak ja go pokazywalem niedawno to się naśmiewali z "plemnika" facepalm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ano - też bym nosił.
:-)

:
Michał, a bo widzisz, mądrość życiowa: nieważne co, ważne kto pokazuje :złośliwiec:
;)

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-01-31, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
...nie ważne co, ważne kto...

hmmm nieważne, nieważne, nieważne ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.