Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Gerlachowcy - szacun jeszcze raz.

A ja powiem tyle, ¿e cieszê siê, ¿e znam Naszych G.G.
Co prawda na razie internetowo, ale po zlocie siê to zmieni :)

:
Cezar napisa³/a:
A ja powiem tyle, ¿e cieszê siê, ¿e znam Naszych G.G.
Co prawda na razie internetowo, ale po zlocie siê to zmieni :)

+1

Na WUS strasznie lubiê zagl±daæ w w±tek o DiS. Faktycznie mi³o siê to czyta.

:
Hehehehe...

http://www.pmwf.com/Phoru...0,413364,413364

Dziewczyny lubi± br±z zapraszaj± :twisted:
:
Panowie, ale jaja. Mój Dzik od 2 maja (od zakoñczenia regulacji) trzyma czas co do sekundy z zegarem radiowym.
Najbardziej mnie dziwi, ¿e nie ma ró¿nicy czy jest na nadgarstku czy le¿y w pude³ku. Spodziewa³em siê, ¿e zmiana temperatury wp³ynie na dok³adno¶æ chodu.
A¿ jestem ciekaw, jak bêdzie w d³u¿szym okresie czasu.
¦lubujê uroczy¶cie, i¿ nie jestem op³acany przez G. Gerlach.

:
jaro19591, no to tylko gratulowaæ

a
Cytat:
¦lubujê uroczy¶cie, i¿ nie jestem op³acany przez G. Gerlach.
najbardziej mi siê podoba :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
jaro19591, I tak nikt nie uwierzy ;-)
Pewnie mu Etê zamontowa³e¶ potajemnie :D

:
jaro19591 napisa³/a:
¦lubujê uroczy¶cie, i¿ nie jestem op³acany przez G. Gerlach.


Oczywista nieprawda. My op³acamy wszystkich. Nawet je¶li o tym nic nie wiemy, to i tak op³acamy. :cool: :lol:

:
ALAMO napisa³/a:

Oczywista nieprawda. My op³acamy wszystkich. Nawet je¶li o tym nic nie wiemy, to i tak op³acamy. :cool: :lol:


To musieli¶cie zapodziaæ gdzie¶ mój nr konta.
Ale skoro tak, to poproszê z odsetkami od stycznia. Ju¿ zdziera³ nie bêdê ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
W³a¶nie moja osoba raczy³a wstaæ a Dzik nadal na zero!

A propos Ety, w zegarkach na 2824 zawsze mia³em ró¿nicê (chocia¿ nieraz niewielk±) pomiêdzy zegarkiem na rêku a zegarkiem na rotomacie czy le¿±cym w pude³ku.
Mo¿e Chiñczycy zajumali w Alpach patent na materia³ ko³a balansowego? :grin:

Ostatnio zmieniony przez jaro19591 2012-05-06, 08:42, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
Yakovlev napisa³/a:
To musieli¶cie zapodziaæ gdzie¶ mój nr konta.
Ale skoro tak, to poproszê z odsetkami od stycznia. Ju¿ zdziera³ nie bêdê ;)


No i tutaj muszê ci bardzo serdecznie podziêkowaæ za bycie ludzkim paniskiem - bo w koñcu nie od dzisiaj wiadomo ¿e my ju¿ korumpowali¶my jak nas jeszcze nie by³o :lol:

Jarek : znaczy ¿e zepsuty. Powinien pokazywaæ 8:40 a nie "zero" :-)

:
Zobaczê jeszcze jak siê zachowa na lu¼niejszej sprê¿ynie, nie bêdê go dzisiaj dokrêca³.
Poza tym muszê sprawdziæ mój zegar sterowany radiowo, zag³uszali kiedy¶ Woln± Europê to i teraz mo¿e któ¶ có¶ kombinuje.

:
Mój Dzik na pocz±tku zasuwa³ ok. +20 sek na dobê. Teraz zszed³ do +6.
Bez ¿adnych regulacji, bo i po co. Musia³ siê "dotrzeæ" a noszony znowu nie jest a¿ tak czêsto. Poza tym wolê kiedy zegarek spieszy, przynajmniej nigdy siê nie spó¼niê ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Mój po "dotarciu" spieszy³ równo 9 sekund. Gdy zaobserwowa³em ¿e odchy³ka jest sta³a wzi±³em siê za regulacjê. Oczywi¶cie obecny stan jest w du¿ej mierze za spraw± przypadku.
Regulacja bez przyrz±du jest mozolna, ja potrzebowa³em kilkudziesiêciu prób, ostatnie przestawienie mia³o byæ ostateczne, no i akurat trafi³em w odpowiedni punkt, nie spodziewaj±c siê a¿ takiej dok³adno¶ci.

:
jaro19591 napisa³/a:
Mój po "dotarciu" spieszy³ równo 9 sekund. Gdy zaobserwowa³em ¿e odchy³ka jest sta³a wzi±³em siê za regulacjê. Oczywi¶cie obecny stan jest w du¿ej mierze za spraw± przypadku.
Regulacja bez przyrz±du jest mozolna, ja potrzebowa³em kilkudziesiêciu prób, ostatnie przestawienie mia³o byæ ostateczne, no i akurat trafi³em w odpowiedni punkt, nie spodziewaj±c siê a¿ takiej dok³adno¶ci.


Ale napisz czy po otwarciu dekla ry¿ spod niego siê wysypa³ ? ;)

"Fioletowi fachowcy" mówi±, ¿e tak jest.

Ja tam nic nie bêdê grzeba³, regulowa³. Poczekam na przegl±d gwarancyjny (chyba wci±¿ aktualny ?) i wtedy uprzejmie poproszê Starszego Pana o pykniêcie "w te czy we wte" :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Po otwarciu dekla, oczywi¶cie przecinakiem i m³otkiem wysypa³o siê jeno trochê s³omy ry¿owej. Domniemywam ¿e z butów Gerlachowców. :grin: :grin:
Na wewnêtrznej stronie dekla stwierdzi³em odciski palców osobników rasy ¿ó³tej, w wieku maksymalnie 7 lat.
Kamienie które w miedzyczasie zdarzy³y powylatywaæ dzielnie wklei³em na kropelkê. W³os wykonany tak jak podejrzewa³em z li¶cia bambusa wyprasowa³em i wklei³em tym razem na Vikol. Bezel uszczelni³em modelin± i na razie jako¶ siê to wszystko trzyma kupy.
Koszty przegl±du wyceniam na oko³o 1,25 z³. Przy najbli¿szej okazji nie omieszkam siê upomnieæ o zwrot u producenta zegarka. Numeru konta nie podajê, bo banki i tak maj± od cholery roboty.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.