Jak zaspodarować 2 Mołnie
Odpowiedz do tematu

: Jak zaspodarować 2 Mołnie
Wiem... jestem melepeta i słomiany zapał. Pierwszy custom wciąż jeszcze się nie zrobił, z braku czasu, a ja już się za coś nowego biorę. Obym skończył :mrgreen:

Dla przypomnienia - mam takie 2 sztuki:



Nie chcę się z tym jakoś specjalnie babrać - po prostu chcę je wsadzić w jakieś ciekawe koperty.

Dla bordowej prawdopodobnie byłoby coś takiego:



Dla kremowej nie wiem, może takie coś?



Zasadnicze pytanie - jakiej średnicy koperty są potrzebne do 3602?

BTW, jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na koperty, to wrzucajcie.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Arek
[Usunięty]
:
mówiłem Ci już, ciemna w paczkę i do mnie wysyłaj!!!! :???:

:
Arek - Bartek ma do mnie blizej - dorzucic moze, jak sie rozpedzi dobrze :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ja wcześniej to mówiłem ;-)

A poważnie: do radkowej koperty będziesz potrzebował pierścienia dystansowego.

Tej drugiej nie mam, to nie wiem, ale zapewne też.

:
A może jakieś piaskowanie koperty :?: :wink:

Ostatnio zmieniony przez Ghostdog 2011-10-26, 22:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale te Mołnie ładne... mi by było szkoda... :(
Aha, chcesz je w koperty nadgastrkowe razem z tarczą włożyć, tak?

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2011-10-26, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
:
Do kazdej koperty do ktorej normalnie idzie unitas potrzeba ringu,zeby wstawic molnie - molnia jest mniejsza.
Do tego dochodzi przerobienie walka - walki od takich molni nie pasuja do koronek robionych pod unitasowskie walki - najlepiej jest przerobic walek unitasowski na molniowy.Tutek tutaj:
http://www.homageforum.co....php?f=42&t=788
Do tego dochodzi problem rozmiaru tarczy - jaka ona ma srednice?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
Do kazdej koperty do ktorej normalnie idzie unitas potrzeba ringu,zeby wstawic molnie - molnia jest mniejsza.

No nie do końca...
W A1 nie mam ringu, tylko blaszki dorobione mocujące.

Różnica w śrenicy między unitasem a Mołniją to 0,6 mm....

Wałek - moj majster skraca wałek od mołnii i go przetacza, żeby koronka od unitasa pasowała.

Tarczę bordową trzeba delikatnie zmniejszyć - chyba ok. 1 mm na średnicy (jak dobrze pamiętam)

:
@split - to są nowożytne Mołnie, strasznie cepeliowate, więc nie mam żalu wywlekając je z kopert. Tak sobie pomyślałem, żeby tarcze jednak zostały, więc byłaby tylko kwestia kopert.

Panowie, jaki rozmiar koperty jest potrzebny?

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Bartek - tak jak Janek napisał - prawie każda pod unitasa się nada - ewentualnie trzeba lekko dopasować tarcze.

Ja taką m.in. mam:


Tutaj: http://www.helenarou.com/...-664976498.html

Mam też taką:
Jest świetna, ale jeszcze nic z nią nie robiłem (Tu chyba trochę większa tarcza wchodzi).

:
Blaszki spelniaja ta sama funkcje co ring ;)
A co do walka,to dalem tutka jak przerobic walek unitasowy do molni - ten sam efekt,ta sama droga ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
W moim mołnimirze funkcje blaszek czy ringu spełnia ta plastikowa tarcza oszlifowana tak że wchodzi na wcisk i nic nie lata .

:
To i Ty Rudolfie contra me :?: :?: Skad masz takiego moda i dlaczego ja nic o tym nie wiem i nie widzialem tego cuda :?: :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Bartek, a jakbyś jednak chciał tą bordową oddać....
Ja bym spróbował te białe nadruki zmyć i zrobić swoje ;-)

:
Fazi64 napisał/a:
To i Ty Rudolfie contra me :?: :?: Skad masz takiego moda i dlaczego ja nic o tym nie wiem i nie widzialem tego cuda :?: :?:
już dawno go nie ma , ale w każdym momencie może być szybka wymian werku w kopercie i jest znów .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.