bagelsport
Odpowiedz do tematu

:
Przyjechał dziś niebieski do mnie. Wahnik lata jak szalony, niestety zanim się skumałem, to zdążyłem dokręcić go na start koronką. Ale mam podejrzenie, że nie nakręca. Zobaczymy.
Może się mylę. Ta bransa to cała jest na sztyftach (bo skrócić trzeba, a mi to na śrubki wygląda, więc zepsuć nie chcę pchając na chama)?

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Ale fajnie on wygląda, a najbardziej mi przypadł do gustu z białą tarczą :)

hej ho
:
hrabia napisał/a:
...Ta bransa to cała jest na sztyftach (bo skrócić trzeba, a mi to na śrubki wygląda, więc zepsuć nie chcę pchając na chama)?

Cała na sztyftach - nie zepsujesz, śmiało skracaj, nie boj, nie boj :D Wiem, bo sam skracałem :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Danke. :)

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
krawiec
[Usunięty]
:
Jeszcze tu się nie chwaliłem :złośliwiec: :))


:
Klasowe są te zegarki. Sprawdziłem i w moim naciąg z automatu działa. Czas trzyma przyzwoicie. Wygląd - milion dolarów. Oczywiście, jak się podrąży, to widać ile to kosztowało. Ale nie jest źle.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Wszyscy mają "Bajgla". Mam i ja... :)



Kolejny zegarek zza Wielkiego Muru, który w kategorii "fun" ma ocenę maksymalną.
A jak dodam do tego, że goszcząc przez 4 dni na nadgarstku przyspieszył ok. 10 sekund obraz będzie nieco pełniejszy.

Ostatnio zmieniony przez berberys 2015-10-20, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Kurka, a ja się nie mogę przekonać do niego hmmm hmmm
Nie, nie to żebym nie miał :złośliwiec: Mieć mam ... ale jestem nieprzekonany :D

:
Jaja sobie robisz Alamosie? Miałem go w ręku i mnie faktycznie nie przekonał.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Maras68
[Usunięty]
:
ot taki telewizorek ;)

:
Jacobi napisał/a:
Jaja sobie robisz Alamosie? Miałem go w ręku i mnie faktycznie nie przekonał.


Co ty od wczoraj spisków wszędzie szukasz, czy tam innych jajców? :D
No nie przekonał - po pierwsze źle mi na łapie leży.

:
Czeba do niego mieć taką owłosioną goldusiową łapkę a my to mamy kawał przegubu :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Hm... Mi leży całkiem wygodnie. Nie spodziewałem się tego, bo ja wolę mniejsze zegarki ;) . Ta bransa ciut kijowa, potrafi przydepilować. Radości daje jednak dużo...

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
krawiec
[Usunięty]
:
hrabia napisał/a:
Hm... Mi leży całkiem wygodnie. Nie spodziewałem się tego, bo ja wolę mniejsze zegarki ;) . Ta bransa ciut kijowa, potrafi przydepilować. Radości daje jednak dużo...


Bransoleta jest spieprzona. Powinna swobodnie zginać się tworząc praktycznie kąt prosty z kopertą, tak jak na zdjęciu poniżej. Niestety w bajglu blokuje taką możliwość to pierwsze ogniwo. Nie mówiąc już jak tragicznie leży to na małych nadgarstkach facepalm , to nawet na większych może być niewygodne. Jest na to sposób-wystarczy przypiłować ogniwo stykające się z kopertą, no albo zmienić na pasek...

Tak to powinno wyglądać i jest w oryginale:



A tak jest w bajglu....

https://www.youtube.com/watch?v=aMcsBjBReHk

:
Hmm...
Chyba mój egzemplarz jest po liftingu, gdyż bransoleta posiada możliwość znacznie większego wychylenia, niż na filmiku powyżej (choć do kąta prostego nadal brakuje kilku stopni).
A co do układania się na małych nadgarstkach, to pozwolę sobie na wyrażenie zdania odmiennego.
Na sporo mniejszym nadgarstku mojego kumpla "NautiBajgel" układał się znakomicie, sprawiając wrażenie mniejszego, niż na moim.

Ostatnio zmieniony przez berberys 2015-10-22, 12:48, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.