bagelsport
Odpowiedz do tematu

:
hej, dawno tu nie zaglądałem ale dzień dziecka się zbliża i akurat na ten zegareczek trafiłem. one są jeszcze dostępne? jak myślicie która tarcza się na żywo lepiej prezentuje? czarna, niebieska czy srebrna? pzdr

:
Brązowy :?: :idea: cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
brązowy też ładny, ale czy dostępny? a skoro brązowy dostępny to czy czarny, srebrny i niebieski też dostępny? jak myślicie?

krawiec
[Usunięty]
:
Brałbym niebieskiego, tarcza czarnego w sztucznym oświetleniu, ciemnych pomieszczeniach wygląda jak kupa.

:
Bajgle są dostępne tylko właśnie brązowego nie widziałem ale może ktoś na forum ma i jest
podatny na korupcje.

Aliexpress

:
właśnie czarny wykluczyłem bo na kilku zdjęciach słabo wyglądał, myślę nad niebieskim ale ciekawi mnie ten srebrny, na tej aukcji z ali nie da się pp płacić o ile dobrze widzę?

:
Na ali chyba w złotówkach możesz płacić ;)

[ Dodano: 2016-05-05, 21:43 ]
Prosto przelewem z konta

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
kilka wątków temu była dyskusja że żle się bransa układa przy uszach, poprawili to już? jak się sprawa skończyła?

:
Melkor napisał/a:
Bajgle są dostępne tylko właśnie brązowego nie widziałem ale może ktoś na forum ma i jest podatny na korupcje...

:D :P :))
thomaskay napisał/a:
kilka wątków temu była dyskusja że żle się bransa układa przy uszach, poprawili to już? jak się sprawa skończyła?

Ojtam, ojtam :!:




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
krawiec
[Usunięty]
:
thomaskay napisał/a:
kilka wątków temu była dyskusja że żle się bransa układa przy uszach, poprawili to już? jak się sprawa skończyła?


Wystarczy spiłować krawędzie po wewnętrznej stronie ogniwa bransolety bezpośrednio stykającego się z koperta i po problemie. Jak masz mały nadgarstek to zawsze możesz wrzucić na pasek, jest specjalista na forum od tego typu wyrobów.

:
brązowy coraz ciekawszy po tych zdjęciach sądząc, bransoleta to połowa uroku tego zegarka więc żaden pasek nie wchodzi w grę. chyba jednak wybór padnie na niebieski. tez sprzedawca z ali wiarygodny?
http://www.aliexpress.com...2355927055.html
czy znajdę jakiegoś pośrednika na forum?

:
thomaskay, miałem wszystkie kolory i według mnie srebrny i niebieski fajny , brązowy też się nada ale nie ma wow .
Bransoleta tu robi robotę . Sprowadzałem kilka sztuk .

krawiec
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
thomaskay, miałem wszystkie kolory i według mnie srebrny i niebieski fajny , brązowy też się nada ale nie ma wow .
Bransoleta tu robi robotę . Sprowadzałem kilka sztuk .


A bajgla z szarym(nie srebrnym) kolorem tarczy jak oceniasz? Tej wersji kolorystycznej prawie nie ma zdjęć w internecie.

Ostatnio zmieniony przez krawiec 2016-05-06, 18:29, w całości zmieniany 1 raz
:
krawiec,bo ten szary jest mało popularny a biały* jest jakby srebrny tak szary* jest ciemno szary taki wpadający w stalowy jak mundur lotnika hmmm

krawiec
[Usunięty]
:
Wczoraj dotarł bajgel, dzisiaj postanowiłem "poprawić" bransoletę. Krawędzie ostatniego ogniwa bransolety oraz dolna część polerowanego ogniwa wchodzącego w kopertę zostały przypiłowane. Wreszcie na moim 16.5cm nadgarstku leży elegancko.



Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.