Panerai 318, czyli jak nie należy budowć zegarków
Odpowiedz do tematu

:
Niebawem zostanie wprowadzony międzynarodowy, międzyplanetarny zakaz sprzedaży w handlu nielicencjonowanym żółtych piłeczek :P

:
Śmichy chichy, ale temat jest ciekawy tak czysto filozoficznie! (a przynajmniej socjologicznie).
Wszyscy już wiemy (między innymi dzięki koledze ALAMO i jego oficjalnej awersji do marki Panerai i innych tzw. luksusowych marek, gdzie cena nie jest w żaden sposób uzasadniona racjonalnie i nie znajduje odzwierciedlenia w zegarkowej materii), że w Panerajach to nie za jakość się płaci.
No więc skoro nie za jakość, nie za materiały, z których zrobiony jest zegarek, nie za mechanizm, a za coś innego (każdy posiadacz jakoś tam sobie to racjonalizuje...) to pytam się ja was - co z tego, że włożyli brzydki mechanizm? Skoro cena tych zegarków nie ma związku z elementami z których są wykonana? To mogli i bateryjkę zainstalować! :mrgreen: :twisted:

Segoy
:
Fazi64 napisał/a:
Kupa, kupa - mosci Panowie :idea: :idea: :razz:


i po stokroc KUPA!!!!

bardzo ciekawy link, dzieki za podrzucenie :)

:
tak naprawde to werk do mojego pilota pochodzi z paneraja - ma wszystkie cechy :) - 0 ozdob, krawędzie mostków robione chyba gumówką, troche kurzu z Florencji, za który panerai drogo sobie liczy, i customowa ryska na mostku. Cieszę się z niego więc, mimo że jest brzydki, bo udało mi się go wyrwać w połowie ceny paska do paneraja :) (bez klamry jak coś)


Ostatnio zmieniony przez selassje 2011-11-08, 15:33, w całości zmieniany 1 raz
:
selassje, wypisz wymaluj! :lol:

Segoy
:
Podróba - za dobre wykończenie :cool:

The Gburek.

Blaz
[Usunięty]
:
Niedługo usłyszymy, że tą rysę zegarmistrz z białą brodą tygodniami dłubał... :mrgreen:

:
Ale shit . widziałem wczoraj ten temat , już widzę te nagłówki - Prowokacja !! to nie jest Pam !!
cóż takie życie tkwi w kłalicie .. :mrgreen:

:
Pojawiły się już takie głosy na pewnym opinniotwórczym forum

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2011-11-08, 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Bo to pewne jak Słońce, że w panuraju zainstalowała się chińska piąta kolumna, która w ten sposób chciała popsuć nieskazitelność marki. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Niedługo usłyszymy, że tą rysę zegarmistrz z białą brodą tygodniami dłubał... :mrgreen:


Na pamiątkę rysy, którą zegarek xięcia Junio Valerio Borghese doznał od butlelki po rumie, rzuconej z pokładu HMS Queen Elizabeth :mrgreen:

J.

:
Bardzo ładny mechanizm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czyli teraz jak mniemam wartość mojej maryśki ze szlifem dramatycznie wzrosła?

:
Jacek. napisał/a:
Blaz napisał/a:
Niedługo usłyszymy, że tą rysę zegarmistrz z białą brodą tygodniami dłubał... :mrgreen:


Na pamiątkę rysy, którą zegarek xięcia Junio Valerio Borghese doznał od butlelki po rumie, rzuconej z pokładu HMS Queen Elizabeth :mrgreen:

J.


O, Kolega obeznany w Historyji, rispekt :lol:

Czego Wy od tool watcha chcecie, to nie rozumiem... Jest unikalny poza tym.

Ostatnio zmieniony przez rybak 2011-11-08, 18:26, w całości zmieniany 1 raz
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
Tool watcha? :shock:

A, fakt. Marynarze go zakładali, gdy na torpedach okrakiem siadali. :mrgreen: :mrgreen:

:
usiąść na cygaro .. :lol:
tolerancji dla homoseksualnych zachowań ten pam uczy

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.