Panerai 318, czyli jak nie należy budowć zegarków
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
No dobra, a wie ktoś co w ogóle z tego wynikło? Czy może Panerai dał dużą ilość gotówki butikom, a butiki mniejszą, acz satysfakcjonującą, właścicielom tych kup?


kto chce może wymienić werk za free płacąc tylko koszta przesyłki ubezpieczonej

edit: źrodło tukej klik

Ostatnio zmieniony przez mazok 2011-12-13, 12:19, w całości zmieniany 3 razy
:
Ludzkie paniska :lol: A mogli prawnikami pozabijać :P

:
Ano mogli :mrgreen:
ALAMO, Ty jako ''miłośnik'' Pama wiesz pewnie jak się nazywa ten szlif, strasznie mnie to intryguje :mrgreen:


:
Kruca fuks durne kolekcjonery! Kto zaglada krolowej w gorset

:
Jeśli to jest szlachetny Paranoj, to te kółka to są groszkowania, a te paski to genewskie, Panie :P A jeśli to jest podła Maryna, to są to naklejki :P

:
ALAMO napisał/a:
to te kółka to są groszkowania

Dzięki ci Panie za wyjaśnienia, wychodzi na to ze ja takie ''groszkowania'' to robiłem jakieś 25 lat nazad, jak mi frez niechcący pizgnął w materiał.
Czyli, że niezły fachura ze mnie, c'nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez wielebny 2011-12-13, 13:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Mógłbyś ani chybi w Paranoju naciskać guzik uruchamiający frez. TYM palcem :P

:
A i Wielebny godny tego zaszczytu jako duchowna osoba!!! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A gdzie ja tam na saluny, jeszcze Tym palcem, chlewu bym narobił niechybnie, spiryt do czyszczenia wypił, i jeszcze pewnie co ukradł :mrgreen:

:
wielebny napisał/a:
A gdzie ja tam na saluny, jeszcze Tym palcem, chlewu bym narobił niechybnie, spiryt do czyszczenia wypił, i jeszcze pewnie co ukradł :mrgreen:

Zapewne ony szfajcarski frez :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
A śmiejta się, ale dzięki temu Cudownemu Frezowi ze stuletniego drewna Szczynokrzewu Helweckiego szwajcarskie dzieci nie muszą przyklejać pasków genewskich, tak jak robią to dzieci chińskie w trybie pracy niewolniczej. :twisted:

Gburek.
Mniejszość gburecka w Polsce.

:
Gburczysław, a wy znów przemycacie antypaństwową bibułe w tych waszych niby-że-nikt-nie-wie-co :P
Opowiedzcie dzieciom, przy rocznicy, jak szwajcarski chłop z drzewna w obórce strugał nastajaszczą kłalitę zegarową jak mu światlo zima zabrała, i nie było gdzie i po co po ćmoku łazić :P

:
Jacek., Mniejszość gburecka w Polsce. ..to mnie zabiło, znaczy rozbawiło do łez, czy mogę mieć ten honor i należeć do owej mniejszości

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2011-12-13, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Wy tu gadu, gady, a Gburkesian się szykuje do skoku na cztery tysiączki :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Sylwek: Nie pytaj. Jestes tak, ehem, nietrywialny, że należysz, choćbyś się kijem od tej godności oganiał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chomiq: Żadne osiągniecie. Jak zapewne zauważyłeś, pieprzenie głupot przychodzi mi bez wysiłku :mrgreen:

Gbu.

[ Dodano: 2011-12-13, 21:07 ]
ALAMO napisał/a:
Gburczysław, a wy znów przemycacie antypaństwową bibułe w tych waszych niby-że-nikt-nie-wie-co :P


"O, kał mej zbrodni cuchnie pod niebiosa" :smile:

ALAMO napisał/a:
Opowiedzcie dzieciom, przy rocznicy, jak szwajcarski chłop z drzewna w obórce strugał nastajaszczą kłalitę zegarową jak mu światlo zima zabrała, i nie było gdzie i po co po ćmoku łazić :P


Cóż, jak sie swego czasu w XIX wieku Jankesy zabrały za rozwalenie Sztuki metodą inżynierskąi wielkoseryjną, wyszło przeca, że to musiało tak wyglądać :wink:

Gbu.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-12-13, 22:11, w całości zmieniany 4 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.