Zdjęcia porównawcze wielkości i wzornictwa zegarków
Odpowiedz do tematu

:
Woytec napisał/a:

A co do "ryżowej", są takie dedykowane do tego Lonżina?



https://www.uncleseiko.co...gend_Diver.html

Zobacz Wojtek w Uncle Seiko , kiedyś były , mnie się bardzo podobały

:
Kalmar GMT Titanium i Kalmar 1:



:
Nie wiem, który fajniejszy... pifko

:
No jak to który?
Kalmar fajniejszy od...Kalmara ;)

:
Bo Kalmary sa fajne ogólnie :))

A kiedyś mi sie w ogóle nie podobały...

Ostatnio zmieniony przez Machu 2020-07-13, 20:40, w całości zmieniany 1 raz
:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No ewidentnie to jest stylistyka Zelosa jak dla mnie (ten Phoibos) ;)

:
Jarek nie wiem dla mnie to jednak zupełnie inne zegarki i jak pisałem na kizi brakuje mi w zelosie 3-4 mm i trochę wagi a i Phoibos jakby miał 44mm byłoby dla mnie ok.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No tu się zgodzę, trochę większe by mogły być :))
Ale teraz sporo microsów robi mniejsze koperty, 44mm to juz jest ponad standard.

[ Dodano: 2020-10-03, 21:58 ]
Zelos ma jeszcze model Great White taki większy, ale wyprzedany i uzywki mocno trzymają cene - praktycznie tyle ile nowe kosztowały...

:
Machu, zrobili teraz wersję 40mm i się okazuje że w tej kopercie coś klepią.

https://youtu.be/3GKfzWNGMFs

Ale ponoć ma być też w normalnej kopercie za jakiś czas więc jak się podoba to może kupisz.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ten phoibos całkiem cacy jest tylko mnie ta data nie podchodzi ani kolorem ani kształtem.
A ja to wolę mniejsze ale HH tez leży u mnie nieźle a i Boldr uważam że nie odstaje.

:
Cabi napisał/a:
Ten phoibos całkiem cacy jest tylko mnie ta data nie podchodzi ani kolorem ani kształtem.
A ja to wolę mniejsze ale HH tez leży u mnie nieźle a i Boldr uważam że nie odstaje.

Nooo data jest s dupy facepalm

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mogła w sumie by być czarna i, okno jakby było to prostokątne byłoby czytelniej ale przy kilku zegarkach aż tak to nie przeszkadza

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wg mnie to okienko jest zbyt małe.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
2 dni temu ustawiałem taki datownik - mały, na 6 i w kolorze tarczy - o godz. 6.20 na ciemnym przystanku... nie dało się :P
Tak że biała, widoczna data ma swoje plusy ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.