Paneraiowy Hornlug po taniosci...duzej taniosci
Odpowiedz do tematu

: Paneraiowy Hornlug po taniosci...duzej taniosci
Zaczelo sie od tego:
http://www.chinawatches.p...der=asc&start=0
i tarczy od bazy PZLki.Z tarczy zjechalem farbe i przepolerowalem ja troszke, prygotowujac ja na malowanie.Pacha zmienilem na nickowego.
Wskazowki tez beda pomalowane (na czarno).
Efekt stadium pierwszego:




"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Kompletnie NIE Jaśko. Wygląda jak ten ruski burdel sam wiesz gdzie :lol:

:
Wychudzona marina , no chyba raczej nie

:
bardzo fajny pomysł i zegarek normalny 40mm,niestety znależć coś takiego nakręcanego nie sposób a szkoda bo w takich proporcjach wygląda moim zdaniem najlepiej,tylko tarczę bym malował od nowa bo odstęp indeksów od ramy szkła jest za mały

Ostatnio zmieniony przez flight 2011-11-25, 19:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Panowie,ale to wzor juz sprawdzony przez samego Paneraia :mrgreen:

Drugie stadium obejmuje rowniez zmiane koronki.
Jesli bedzie trzecie,to pakuje pleksi :cool:
Pamietajcie,ze to "wczesna beta" ;)

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-11-25, 19:03, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
I to miało mnie przekonać :twisted: :?:

:
ALAMO napisał/a:
I to miało mnie przekonać :twisted: :?:

Ciebie to nic nie przekona,chyba,ze jakas Ruska :razz: :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
tylko zmień odstęp indeksów

:
flight napisał/a:
tylko zmień odstęp indeksów

Takich malych tarcz chyba nie robia :mrgreen:
Normalny hornlug ma 44mm bodajze - to juz ulatwia sprawe.tutaj jest 40 i zamontowana jest w sumie najmniejsza tarcza.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
szkoda a nie ma jakichś tarcz sensownych do maryn 40mm,może z tego coś się uda przystosować

:
One chyba wszystkie z rezerwa chodu sa :cry:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
1. Proporcje: tarcza jest za duża, indeksy się nawet nie mieszczą - zamów sobie tarczę pod wymiar np u Athai
2. Wskazówki nikną - albo większych trzeba albo w innym kształcie , np Pamowe double pencil, jak pokazałeś na zdjęciu

Poza tym fajny pomysł na EDC. Powinien fajnie wyglądać. :cool:

Foch und Ch.
:
rezerwy chodu nie mają ale niestety datownik a i owszem

:
Kuba,z tarcza juz mysle.U Athayi bedzie ciezko - ostatnio ma zapieprz i nie odpisal mi jeszcze na PW zamowieniem wskazowek.Znasz kogos innego,kto moglby taka tarcze machnac za cene,ktora mnie nie zje?

Ze wskazowkami jest taki szkopul,ze to kwarc i ciezko PAMowskie dostac,zeby pasowaly.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Athaye trzeba molestować, jak się nie przypominasz to zamiata pod dywan bo nie ogarnia zamówień. Moim zdaniem najlepiej u niego bo robi porządnie, ma gotowe szablony więc nie musisz nawet robić projektu tylko podasz mu średnicę tarczy i lunety i resztę dopasuje jak trzeba. Co do wskazówek to fakt, kiepsko będzie. Ważne żeby jakoś się odcinały od tarczy.

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.