Goer ala Maryna
Odpowiedz do tematu

Galius
[Usunięty]
: Goer ala Maryna
Czy ktoś juz widział ten wspaniały model :mrgreen:
http://allegro.pl/zegarek...1983062047.html

Dekiel podpisany all stainless steel, w aukcji również mowa o stalowej kopercie. Czy nawało by sie to na dawcę koperty, cena jak dla koperty do grzebania to nawet ciekawa.

Pietrek
[Usunięty]
:
Ja bym sobie odpuścił, osłona koronki to jakiś żart, może to stal a może nie. Za 30$ kupisz fajną kopertę ze stali, 44mm, 47mm, z właściwym guardem, szkoda tych 90zł na wynalazek.

:
Popieram Pietrek

Blaz
[Usunięty]
:
Nie słyszałem, żeby jakiś Goer miał stalową kopertę. Poza tym łatwo napisać Stainless steel, a czy to to prawda można dopiero stwierdzić po obmacaniu. :grin:

:
Jakiś czas temu pokusiłem się na taki wynalazek z tym, że wtedy można było kupić to coś za 24 zł.

Rysy na kopercie zrobisz paznokciem koperta wydaje się, że jest z plastiku :lol:

Jeżeli chcesz wysłać zegarek w kosmos w sylwestra to ok, ale na moda to to się nie nadaje :wink:

Galius
[Usunięty]
:
Czyli kolejny wynalazek którego się wystrzegamy, właśnie o taką informację mi chodziło. Kształt koperty to nie wszystko.

:
Kiedyś macałem Goera - miał metalową kopertę, ale tak pokrytą chromem (?) że można się nim było pokaleczyć a koronka wyglądała jakby była odpadem z tokarki

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Się czepiacie, przecież "Pokrętło naciągu zegarka osłonięte jest metalową klamrą co podnosi jego prestiż" (cytat z aukcji).

Jednym słowem nie trzeba kupować kłality dla prestiżu, wystarczy zegarek z guardem :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Ale kształt tego "guarda" inspirowany był chyba czymś co jest w każdym chyba Victorinoxie czyli takim "haczykiem do paczek" ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Galius, daj sobie spokój i jak chcesz coś modować, to zrób tak jak Pietrek, radzi. A najlepiej zapoluj na zatoce lub u majfrendów na jakąś okazję, można trafić Maryśkę na asianunitasię za 40-50 portretów.

Galius
[Usunięty]
:
Panowie, ale Ja moduje, grzebie, przekaładam i psuje. Część wytworów mojej chorej wyobraźni zostało pokazanych na tym forum.
Kopert mam małe wiaderko, Ja tego nie zamierzam kupować, poprostu rzucił mi sie w oczy nowy wynalazek i byłem ciekawy oceny. Jak widać z postów powyzej już nawet conajmniej parę osób sie na czyms takim sparzyło :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.