Zegarki Polska 2012
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Ciekawe ktoś z szanownych autorów jest takim miszczem fotoszopa. :mrgreen:

:
Widzę, że "zegarki nakręcane piłką" (do metalu chyba), są również dostępne w moim Inie :shock: .
Zresztą, co ja się dziwię,przecież to rodzinna norka Mellerów.

ALAMO napisał/a:
Zwłaszcza ten Esprit co mu zrenderowana kalkomania zakrywa indeksy :P


O jeżu, jeżu, oczy mnie wybuchli :shock: :lol: :lol: :lol: !!!



,

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-12-13, 20:43, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
O to to.
W ogóle się nie znacie melepety :P
To jest oferta skierowana do ludzi maści szelakiej, wiadomo zatem że obok siebie zgodnie spoczywa Esprit czy tam inny Cerutti z indeksami zaklejonymi kalkomanią, oraz Patek na którym ktoś taką kalkomanię nakleił z wielkim pietyzmem i ręką "miszcza". Śfajciarśkiego miszcza of koz. Znów wam słoma wylazi z tych burackich butów :P

:
Krótko, bo idem grać w pilkę: o qwa, o ja pie....!!!

:
A potem taki jeden z drugim śmie cię mentorskim tonem pouczać na kizi :lol: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Blaz
[Usunięty]
:
Jutro pójdę do Hiltona z Gino Rossi. A niech mnie tylko nie wpuszczą. :twisted: :mrgreen:

:
A wiecie co znów mnie rozwaliło :?:
Nie sam pomysł.
Pomysł to zwykła idea biznesowa - jest spory target, spora kasa, duże zróznicowanie, wspólny punkt zaczepienia, można na tym ekstra kasę trzepnąć. Kropka.
I wszystko byłoby OK, gdyby nie to co się dokleiło ...
Czlowiek znany z publicznego komplementowania kłality za minimum dwie dychy - teraz będzie jojkał nad Espritem z kalkomanią. Patronat nad tym obejmie kiziowisko, gdzie kwarc to w zasadzie wogóle jest gowno, a nie zegarek ; marki modowe to zlo ; wymiana zużytej koronki niszczy oryginalność.
W tym jest tyle wiarygodności, ze nabrac się na to uda co najwyżej kiboli, a nie kibiców. Dlatego ja całkiem serio mówię o tej zrytej Delbanie ze swastyką, to lepsza propozycja na ten target.
Smutne to, jak czasami to co robimy kreujac się na nie wiadomo jaki wielkich estetów wraca do nas jako kuriozum w zwykłych merkantylnych działaniach.
W tym wszystkim, to najbardziej wiarygodny jest sam Władek, który z siebie o ile pamiętam nigdy idioty nie robił, po prostu prowadzi biznes.

:
Tak jak mówisz - to że wszyscy będą chcieli zarobić na Euro było pewne jak dwa razy dwa. Pewnie zaraz w Biedronce pojawią się bułki-piłki, chleby w kształcie bramek itd.
Niemniej z taką jakością.... Mam wrażenie, czy na jednym z nich piłka to po prostu kalkomania przyklejona na szybkę? :shock:

hrg.pl
:
No i wyszło szydło z worka.....yyyyyyyy tennn tegoooooo to znaczy słoma z butów :mrgreen:

Spam
[Usunięty]
:
W galerii kizi jest ten zegarek i tam W.Meller podpisał że jest to zegarek z nalepką Polska 2012. Więc cacy. Po igrzyskach nalepkę się odlepi i na czoło indyjskim zwyczajem wlepi a rasowy czasowskazywacz pozostanie na łapie

Ostatnio zmieniony przez Spam 2011-12-13, 21:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale nalepka "Polska 2012" to taka sama podróbka "Euro 2012" jak Alpha Omegi - czy nie :razz: :lol: :?:

Spam
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Ale nalepka "Polska 2012" to taka sama podróbka "Euro 2012" jak Alpha Omegi - czy nie :razz: :lol: :?:


"Co wolno wojewodzie..."

:
Wiesz, za logo Euro 2012 trzeba solidnie zapłacić.

hrg.pl
:
Za logo Omega też, i jakoś to biednego Chinczyka nijak nie usprawiedliwia :lol:

:
Czyli doszliśmy do wniosku, że logo Polska 2012 jest tylko inspirowane logiem Euro 2012.
A jeżeli jest tylko inspiracją nie jest podróbką.

A więc podróbką jest logo kizi występujące na stronie :P Patrz argumenty powyżej.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.