Dwie Mołnie - szybka akcja
Odpowiedz do tematu

: Dwie Mołnie - szybka akcja
Leniwy jestem, przyznaję bez bicia. Przy okazji ostatnich porządków zacząłem się zastanawiać, co zrobić z dwiema już rosyjskimi Mołniami, które ostatnio wpadły mi w ręce. Koncepcja z zaawansowanymi pracami modowymi upadła z racji lenistwa niżej podpisanego. Po konsultacjach z zegarmistrzem, zwyciężyła więc opcja - quick and (perhaps not) dirty. Znalazły się koperty pasówkowe, wałek skróciliśmy i nagwintowaliśmy (znaczy zegarmistrz, bo samuraj umiejętności takowej nie posiadł był)... i oto one:













...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
No i fajnie wyszlo. Werki jakie tam masz ?

:
3602 w obu

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Fajnie. Szczególnie ta czerwonawa za mną chodzi.
Co to za koperty?
Skąd i czemu tak drogo?

:
Koperty cynkalowe od mojego zegarmistrza - znalazł gdzieś w pudłach z częściami.

Wyszło mnie:
Mołnie - po 50 PLN każda

Przerobienie - koperty + nowe szkiełka + skrócenie i nagwintowanie wałków + naprawa jednego z mechanizmów = 110 PLN

Paski - 70 PLN

Cały projekt wyszedł mnie 280 PLN.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
No to tanioszka.
Moje troszkę drożej wychodzą. Ale koperty stalowe za to są.

:
szczególnie biała fajna ale... :mrgreen:

ok. projekt miał być szybki i po taniości jak mniemam :mrgreen: ale tak czy inaczej słabymi stronami są koperty (stalowe fajniejsze!) oraz oryginalne tarcze! które są wyjątkowo słabej jakości

tak czy inaczej gratulacje! projekt zakończony sukcesem i całkiem poprawny w realizacji!

Bartek jedno pytanie! czy aby nie za duże dla Ciebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Co do rozmiaru, to mogło być gorzej ;-)

Koperty - cynkal, więc szału ni ma - miałem w planach coś fajniejszego, ale 3602 nie prezentuje się specjalnie pięknie, a ja lubię przezroczyste dekle.

Zasada szybkości i taniości została zachowana. A w planie jest coś jeszcze na innym werku, ale o tym za czas jakiś, jak się uda coś poskładać (zresztą, mój customowy projekt na razie leży i kwiczy, bo czasu brak).

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Cacy lubię takie pasówki

:
Fajnie wyszło ;)

:
jestem na tak

NOSIŁBYM :twisted:

:
Cytat:
Wyszło mnie:
Mołnie - po 50 PLN każda

Przerobienie - koperty + nowe szkiełka + skrócenie i nagwintowanie wałków + naprawa jednego z mechanizmów = 110 PLN

Paski - 70 PLN

Cały projekt wyszedł mnie 280 PLN.

Tanio? :D

Jak MirekArican dostanie swoje Mołnie to trzeba będzie go klepnąć aby pokazał swoje sztunie w radomirowskich kopertach.

Pozdro!!!
:
Nie licząc samych zegarków zakupionych jako bazy i pasków, wychodzi ca. 55 PLN za sztukę, w czym mieści się koperta + szkiełko + przerobienie wałka.

Koperty stalowe są około 3xdroższe przy dzisiejszych cenach i kursie USD. Efekt byłby na pewno lepszy, ale chciałem jak najszybciej i po kosztach.

Droższe projekty mam w planie na później :mrgreen:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Faktycznie za duze na Bartka lapke :razz: - na moja w sam raz , za to :idea:
Nie masz w planie odsprzedazy jednego :?: :idea: Bartek :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
crayzee wyszły bardzo fajnie, gratuluję i zazdraszczam :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.