TAO-053YD blue hands
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki ;)
Pytanie nie dotyczyło trackingu jako takiego, nie jest to mój pierwszy zakup w krainie pól ryżowych i coś tam wiem na ten temat.
Pytam gdyż od pewnego czasu mam problem z linkiem:http://intmail.183.com.cn/item/trace/itemTraceAction.do?action=Enter

Co do polskiej poczty i jej trackingu to często wcześniej odbieram przsyłkę przed jej pojawieniem się na liście trackingowej naszej poczty.

Ostatnio zmieniony przez shapeshifter 2012-01-09, 22:49, w całości zmieniany 2 razy
:
Dotarł, wczoraj na okęciu dzisiaj już u mnie, znaczy się 18 dni szedł, wynik nie taki zły.

:
Leciały tym samym samolotem chyba, bo mój też dzisiaj dotarł :smile: Niestety nie podpasował mi tak jak myślałem :sad: więc się rozstaniemy. Nie będzie recenzji...

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
msg napisał/a:
Leciały tym samym samolotem chyba, bo mój też dzisiaj dotarł :smile: Niestety nie podpasował mi tak jak myślałem :sad: więc się rozstaniemy. Nie będzie recenzji...


A jaki brałeś?

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Dziurbiliona ale takiego na wypasie :mrgreen: Jest już na bazarku. Szkoda bo fajny jest. Miał być u mnie w kolekcji przedstawicielem nurtu zwariowanych, oczoje*nych zegarków na specjalne okazje.

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
msg napisał/a:
Dziurbiliona ale takiego na wypasie :mrgreen: Jest już na bazarku. Szkoda bo fajny jest. Miał być u mnie w kolekcji przedstawicielem nurtu zwariowanych, oczoje*nych zegarków na specjalne okazje.

Identico MUA zanabył , tylko ja dwa dni z nim wytrzymałem zanim poszedł do ludzi :mrgreen:
Same wensze widziałem

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Cóż, frycowe trzeba czasami płacić :twisted:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
dotarł i jest ładny

:
shapeshifter napisał/a:
dotarł i jest ładny


Znaczy OK, ważne że się podoba.

:
nie mogło być inaczej :)

Ostatnio zmieniony przez shapeshifter 2012-01-12, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
:
shapeshifter napisał/a:
nie mogło być inaczej :)


I tak trzymać :smile:

Dorzucam parę fotek.














Ostatnio zmieniony przez Grizzly 2012-01-30, 13:59, w całości zmieniany 2 razy
soq
[Usunięty]
:
dobry:) jestem tu nowy, mam na imie Łukasz
i mam na poczatek takie pytanie.. strasznie spodobal mi sie zegarek o ktorym ten temat, wlasnie w wersji z niebieskimi wskazowkami.. czy wiecie moze gdzie mozna go dostac, albo znacie kogos kto go chcialby go odsprzedac?:) na stronce http://store.taowatch.us jest tylko wersja srebrna, w pewnym polskim sklepie juz cieszylem sie, ze znalazlem wersje blue, niestety w mailu sprzedawca napisal mi, ze nie ma go na stanie i nie wiadomo, czy jeszcze wogole bedzie dostepny. z gory dzieki za pomoc
pozdr

:
soq, witaj, z tego co wiem, wersja z niebieskimi wskazówkami jest już niedostępna jako nówka, pozostaje polować na używkę.

:
grizly napisał/a:

(...)
Dorzucam parę fotek.
(...)


Czy zakończenie ("oczko") wskazówki godzinowej nie jest przypadkiem nierówno wycięte (zdjęcia nr 2 i 4 od góry)?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.