Wcale nie mam zamiaru tego naprawiać czyli ST25
Odpowiedz do tematu

:
wielebny napisał/a:

... ano nie, ale w sumie to mało chińczyków widziałem :mrgreen:


Dobra, przyznaje się, jestem trzema Chińczykami :mrgreen: .

@sylwek
A ty, krzyżun zacznij już se schron budować :twisted: !

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
sylwek
[Usunięty]
:
chomior, ja tam sie po dziurach jakichś, jak byle gryzoń chował nie będę :mrgreen:

:
Czemu Ja się tak późno dorwałem do tego tematu?

Piękne opracowanie, gratuluje wiedzy i umiejętności !

:
aureatez, lepiej późno niż wcale :-)

:
Panowie co sie urywa w ST-25 i ? Wachnik czy wałek ... . Pewien majster zegarkowy mnie nastraszył co do tego werku . Z tego co wyczytałem to werk prawie nie zniszczalny a znany zegarmistrz z Ząbkowskiej cmokał i cmokał . ,, Ładny zegarek , tylko dlaczego nie wsadzili Ety '' ? - Jego słowa . Mowa o Dzikusie

Ostatnio zmieniony przez dariusz79 2012-03-15, 12:22, w całości zmieniany 1 raz
sylwek
[Usunięty]
:
dariusz79, nie przejmuj się i zmień zegarmistrza , ST-25 to bardzo solidny traktorek jest :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
dariusz79 napisał/a:
znany zegarmistrz z Ząbkowskiej cmokał i cmokał . ,, Ładny zegarek , tylko dlaczego nie wsadzili Ety '' ? - Jego słowa . Mowa o Dzikusie


Rosiak? Bo jeśli tak, to wszystko jasne. :mrgreen:

:
SI . Mistrzowsko wpasował watchadoo w uszy ale ile sie nacmokał co do werku to szok ;-) .

[ Dodano: 2012-03-15, 13:42 ]
Mój zegarmistrz powiedział to samo co czytam ma CW ze maszyna nie do zajechania . U Rosiaka byłem pierwszy raz i swoja robote zrobił elegancko ,tylko chyba nie lubi werków z PRC ;-) .

Ostatnio zmieniony przez dariusz79 2012-03-15, 12:40, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Rosiak to taki mentalny wyznawca kłality. Gdyby w pobliżu był punkt Providenta, to natychmiast kupiłby Panuraja. Nie mówiąc o jego umiejętnościach (bo te podobno ma duże), to gość na każdym kroku daje do zrozumienia jak go życie pokarało, że musi naprawiać ten ruski i chiński szmelc zamiast pławić się w szwajcarskiej kłalicie.

:
Ostatnio miałem tak , zaniosłem moda seiko i zegarmistrz powiedział " O dobry mechanizm wytrzymały " następnego dnia byłem po teleskopy i znów oglądał ten sam zegarek i powiedział że ten mechanizm to nic dobrego ...
Grunt to mieć własne zdanie a najlepiej dwa zdania i najlepiej obydwa odmienne :D

:
Klucz do nieomylności :wink: :wink:

Gboo.

:
:lol: :lol: :lol:
Rudolf, Jacek.
muszę przez Was czyścić monitor :wink:
...choć zapłakać należałoby

:
Cytat:
Panowie co sie urywa w ST-25 i ? Wachnik czy wałek ...

Dobre pytanie, tez chciałbym znać odpowiedź.Pomimo że mechanizm dostał mocno po żebrach to nic się nie urwało, ba nawet się ponaprawiało na lepsze :shock:

Pozdro!!!
:
Wahnik spadywuje :P
Z łożyska. Ale to trzeba zdrowo przyp ....

:
ALAMO napisał/a:
Wahnik spadywuje

Się zastanawiam do kogo mam się zwrócić po odszkodowanie za straty moralne i brak snu...
Pół nocy machałem st25, żeby sprawdzić co się urwie...
I nic, jedynym efektem jest pełna rezerwa chodu, niewyspanie i tyle :twisted:
Może mam z wadą jakomś...że trwa i wałek i wahnik.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.