Chrono automat
Odpowiedz do tematu

:
Detal. Faktycznie cała subtarczka się wydaje przesunięta. Gdyby to była perspektywa, to powinna być chyba kopnięta w przeciwnym kierunku. Co nie zmienia faktu, że to śmieszny drobiazg i z dumą nosiłbym.

:
Jak powiedział porucznik, perspektywa oszukiwałaby w drugą stronę. Może się czepiam, ale IMO mocno tandetnie wygląda cała tarcza. Rozumiem ideę MM ale tu ewidentnie ne dołożono starań do pracy nad wyglądem tego elementu zegarka.

Reasumując, jeden z niewielu na tym forum, którego nienosiłbym.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
pmborek napisał/a:
perspektywa oszukiwałaby w drugą stronę.


Chyba macie rację :oops:

:
Jakaś plaga?
A może nowa moda?
Ocenianie zegarków na podstawie zdjęć, gdzieś już to chyba słyszałem.

:
Książki po okładce nie oceniam a zegarek owszem.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
a ten: wygląda nieco lepiej :


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Owszem, lepiej, nie jest jednak chyba pozbawiony tej przypadłości co poprzednik.

Ten typ chyba tak po prostu ma.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
kumpel to ma w białej tarczy...nie narzeka

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Wygląda na to, że doszły kolejne chrono w automacie


:
No to wiem co będzie następnym zakupem. Miałem se kupić MM chrono w kwarcu ale nie odmówię sobie automatu :)

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-07-01, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
Matrin
[Usunięty]
:
Wytłumaczy ktoś laikowi jak na tym zegarku odczytać wskazanie chronografu? Mam rozumieć, że chronograf jest 12-sto minutowy?

Ostatnio zmieniony przez Matrin 2012-07-01, 17:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie ukrywam, że też siedzę i próbuję do tego dojść - czy jest to tylko skala 12 minutowa, czy 12 minutowa naniesiona na 30 minutowy chronograf a może 12 godzinna? :???:

:
Myślę, że za tą cenę jestem w stanie przeboleć takie mankamenty - chrono w zegarku to i tak bardziej gadżet niż coś z czego się normalnie korzysta :wink: Poprzednie chroniacze na chińskim valżu stały za jakieś 300$ - te są za ponad połowę mniej, więc imo może być to hit sprzedażowy, a przy okazji fajna baza do forumowego moda np. :razz: :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-07-01, 18:56, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
fajna baza do forumowego moda np. :razz: :wink:


No właśnie, uwielbiam chrona a w sumie to z nich i tak nie korzystam :mrgreen: Zobaczę, czy w końcu zamknę prowadzony projekt w lipcu, jak tak, to pewnie kupię sobie czasoumilacza przed świątecznymi zakupami (choć miałem już nic nie kupować) :mrgreen: Pomysł z bazą - GENIALNY! :twisted:

Edyta:
W środku podejrzewam, że jest ST-1940 z 30 minutowym chrono. Pewnie tylko skala jak to kincycy lubią źle napisana.

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-07-01, 19:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Własnie ja miałem się decydować na GMT w tej kopercie, ale Chrono w takiej cenie skutecznie wprowadziło zamęt

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.