Limitacja CW 2012 - gratyfikacje dla projektantów
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dominik, nie fochuj tylko ;-)
Szanuję Twoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam :-)

:
Też oddam głoś na nie. Projekt jest forumowy od nas dla nas i chyba najlepszą zapłata dla wszystkich będzie po prostu ukończony projekt i możliwość posiadania wyjątkowego egzemplarza.
Dobrym przykładem jest PZL'ka, mnie wtedy jeszcze na forum nie było, ale chłopaki odwalili kawał dobrej roboty jak wcześniej wspomniano dla idei i nie byli z tego powodu zawiedzeni.

:
NIE
wyglad i zamysl naszegi forumowca to nasz Wklad i idea a nie wynajetego grafika. czyli idac ta droga trzeba tez odpalic dole tym co oddali glos w ankiecie podeslali swoje wizje etc. Co by bylo sprawiedlkwie Na starcie trzeba bylo zaznaczyc ze projekt jest za dobre slowo i na100% jestem pewien ze znajdziemy grafikow poszielajacych nasza pasje czy tez hobby. Cala ta ankieta jest dla mnie do bani

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Panowie - mnie sie tez wydaje, ze to troche ni z gruszki ni z pietruszki opcja przy Forumowcu. Ja nie uwazam (i czesto jest mi to wytykane jako blad), ze za kazde ruszenie glowa, czy reka nalezy sie twarda zaplata...
Bede wiec na "nie" :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Santino napisał/a:
Dominik, nie fochuj tylko ;-)
Szanuję Twoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam :-)


+1
Intencje też kumam zresztą.
I tez się z nimi nie zgadzam :razz:

:
Nie no, absolutnie ;) Dla mnie nie jest ta dyskusja żadnym problemem i cieszę się że ona ma miejsce ponieważ nic mnie tak nie uszczęśliwia, jak jasne, wprost powiedziane opinie. Te są, jak widać, diametralnie różne.

hrg.pl
:
Twardo tupnę nogą , a gratyfikację przejmę :P
Ludzie zabijają się o mój uścisk i nie potrzebuję za to zapłaty ani oni .

Panowie wyluzujecie się i tak zdecyduje większość lub ten co policzy głosy

:
Zliczę głosy z wpisów, nie z ankiety.

hrg.pl
:
split napisał/a:
Zliczę głosy z wpisów, nie z ankiety.


Podoba mi sie wasz tok myślenia, Beria :!:
:lol: :wink:

:
To już na pewno się nie będzie zgadzać ;-) :lol: :lol:

:
Zwołam komisję skrutacyjną. :P

hrg.pl
:
Czasy się zmieniają, a pan zawsze jest w komisjach....

:lol: :lol:

:
Split, rozumiem Twoje intencje i w żadnym razie nie mam pretensji. Natomiast chciałbym explicite wyłożyć dlaczego "nie". Otóż, zapłata (a także rewanż) mają także podtekst. który z pewną przesadą brzmi "zapłaciłem, nie jestem ci nic winien, a ty dostałeś za robotę i możesz sp...".

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
z doswiadczenia powiem Wam, ze robienie jakiegokolwiek projektu non-profit klubowego (to akurat bylo forum samochodowe) ma byc wlasnie non-profit dla kazdego zaangazowanego, bo inaczej moze sie zrobic niemilo i krzywo.

oczywiscie jestem za tym, zeby grafikom podziekowac jakos materialnie (mozemy sie zrzucic potem tez dobrowolnie na np. pasek, mqj'a albo cos w klimacie zegarkowym), ale nie sadze, zebysmy musieli akurat te kwote jakos dodatkowo uwzgledniac w budzecie (ktorego notabene nie znamy).

beceen | ***** ***
:
Santino napisał/a:
No teraz to już przesadzacie!

Ma to być nasz wspólny ZEGAREK FORUMOWY!
Czyli zaprojektowany przez nas wszystkich!

Płacenie za to jednej czy dwóm osobom uważam, za zupełnie nie na miejscu.


Przypomnijcie sobie, jak powstawała PZL'ka...


Zgadzam się z Szatanistą w 100%. Oj chyba źle ze mną.
Nie wprowadzajmy zwyczajów rodem z kizioła.

Ostatnio zmieniony przez chomior 2012-01-10, 08:11, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.